Call Us

هتل های محبوب آمریکا

هتل های محبوب آمریکا

اگرچه ممکن است میزان کمی از كسان به این طور مکان هایی رجا داشته باشند، با این حال شناساندن شماری از این دست هتل ها، انبوه از لطف نخواهد بود. با ما ولی باشید. در ادامه در مطلب آشنایی با هتل های آمریکا در مورد هتل های محبوب آمریکا بیشتر می گوییم.

 هتل استنلی

نام این هتل هیچگاه در آمار هیجان آور ترین هتل های آفاق ثبات دارد. هتل استنلی محل اقامت استیون ادوین کینگ مشهور به استیون کینگ؛ نویسنده آمریکایی بیش از ۲۰۰ طریق ادبی در مبنا بیم و فكر سودا احتیاط پردازی نیز بوده است. جدید جلوه های متعددی چسبیده با ارواح و شکارچیان آن در هتل به عرضه گذاشته شده است و غزارت از مهمانان تمنا توقف در خانه عده ۲۱۷، همچنین اتاقی که کینگ در سال ۱۹۷۴ در آن محضر داشت را می دهند.

هتل های محبوب آمریکا

 خانه مارشال

این هتل مصنوع و آفریدگار شده به سال ۱۸۵۱، قدیمی ترین هتل در ساوانا است که مسلماً پیش از آن، در شیوع جنگ داخلی یک بهداری بوده است. طی یک شتا سرد و سخت، کارکنان بیمارستان را به جای دفن اجساد در اعماق زمین، كشاندن به دفن ارگانیسم قطع شده بدن قربانیان زیر کف پوش های بنا کردند.

پس از آن اعلان هایی از باصره شدن ارواح سرگردان با پز های نظامی، قطع و وصل شدن بی نشانه اعجوبه مشكات ها و شیر های آب و قفل شدن در یکی از تابخانه ها از تو ثبت شد. حتی کارکنان هتل نامه ای از خاطره ها خوش و عجیب و در عین حال ترسناک مهمانان آماده کردند.

هتل دل کورونادو

در سال ۱۸۹۲ چراغانی رسیده به نام کیت مورگان در این هتل حجره گرفت اما هیچ گاه از آن بیرون نشد! سخن می شود که عمارت ساخت هتل هنوز هم در استملاك روح این زن است. مقیاس زیادی از کارکنان هتل و حتی میهمان و میزبان ها نیز وقایعی به سان تغییرات غیر لایق استجابت دما، صدای قدم زدن و صدا های ازپاافتاده را اعلان داده اند.

هتل بنسون

گفته می شود هتل بنسون مداخله روح مالک قبلی هتل؛ سیمون بنسون تملك شده است. حد اضافی از کارکنان روح وی را در اختفا یک کت و سروال مرموز در حال تفقد زدن در سالون های هتل بینایی اند.

 هتل دریسکیل

این هتل نیز از اتفاقات نظیر نادره و انس که در دومین هتل های آشنا كردن شده می افتد، بی اختر نمانده است. اعلامیه هایی از ابصار اشکال ارواح مانند، صدا های خوش و باز اقامت شیر های آب جمع بر كران ها نگرانی انگیز هتل دریسکیل ثبت شده است.

 

هتل های محبوب آمریکا

 هتل روزولت

این هتل بورس ی ساختی ۲٫۵ میلیون دلاری داشته است و گفته می شود که مسكن اشباح بازیگران معروفی است. عده اضافی از مهمانان مشاهده انعکاس صورت مریلین مونرو در آینه سرا ۱۲۰۰ را اطلاعیه کرده اند. بیك بتوان گفت هتل روزولت بخش جبروت از شهرت خود را بدهكار همین رویدادها غیر قدیمی است!

 هتل مونتلئون

خود این شهر دیرینه درخشانی در وقایع غیر نوین آئینی عرفی دارد و هتل هایش نیز قلب این نهج وقایع هستند. این هتل مستحیل مسخ به یکی از محبوب ترین مکان های توریستی شبح زده شده است و حتی در سال ۲۰۰۳ میانجیگری اتحادیه بین المللی مطالعه ها فرا الطبیعه نیز حال سركشی جایگیری نژند است. بالابر ها در طبقه ها خاصی به طور غفلتاً متوقف می شود و در كاباره نیز پیوسته و بی حجت باز و ودیعه درستكاری می شود.ش

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل های محبوب آمریکا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی