Call Us

3 کمپین موفق شرکت های هواپیمایی در دنیا

شرکت های هواپیمایی
شرکت های هواپیمایی
شرکت های هواپیمایی

توسعه و رشد صنایع مختلف و نزدیک شدن بازارها به یکدیگر بواسطه دانش و ابزارهای ارتباطی تغیییرات بسیار بزرگی را در دنیای تجارت ایجاد کرده است، امروزه ما شاهد رقابت نزدیک بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک در وسعت جهانی هستیم که برای گرفتن جایگاه بهتری و عالی شدن در حوزه خود و رفع نیاز و خواسته مشتریان بیشترین تاثیر را بر روی آن می گذارند.

این شرکت ها روزانه تصمیمات بسیار زیادی را می گیرند و اقدامات خود را بر مبنای اهداف خود پیش می برند، یکی از نمونه های بسیار خوب برای درک این موضوع رقابت شرکت های هواپیمایی است،شرکت های بسیار خوبی در دنیا وجود دارد اما تعداد کمی از این شرکت ها تاثیر بسیار مثبتی را بر روی بازار و محیط خود می گذارند و ایجاد کننده حس مطلوب در مشتریان خود هستند. این شرکت ها از زمان خرید بلیط هواپیما و بلیط چارتر گرفته و تا پایان سفر و حتی بعد از آن همراه شما هستند و به نوعی شما را همراه خود کرده و شما شرکت هواپیمایی را از آن خود می بینید.در ادامه و در این این سری مقالات قصد داریم چند کمپین موفق شرکت های هواپیمایی را برای شما معرفی کنیم با سری مقالات سفرمی همراه باشیدتا به بیان ۳ کمپین موفق شرکت های هواپیمایی در دنیا بپردازیم.

هواپیمایی قطر

هواپیمایی قطر

 

هواپیمایی قطر

یکی از لذت بخش ترین تجربه ها برای سفر رفتن به جاهایی است که آرزوی آن را دارید ، سفر به دور دنیا و دیدن کشورهای دیگر در لیست آرزوهای همه ما قرار دارد، خبر خوب این است که هواپیمایی قطر کمپینی را راه اندازی کرد که در آن ۳ بلیط رفت و برگشت به هر نقطه ای که در لیست آرزوی شما قرار دارد که جواین سفر کنید داده می شود، انتخاب با شماست!!

هواپیمایی قطر در سال جاری به عنوان دومین شرکت در این حوزه توانست گوی رقابت را از بسیاری از رقبای خود بگیرد، هواپیمایی قطر به خاطر کیفیت بالای خدمات و سرویس هایی که ارائه میدهد در دنیا معروف است ، تمام این ها در کنار شرایط امن پرواز این شرکت را به یکی از موفق ترین شرکت های حوزه هوایی بدل کرده است.

هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات

این شرکت هواپیمایی امسال توانست عنوان بهترین شرکت هواپیمایی را از اسکای ترکس دریافت کند و با قدرت عظیم خود تمام سختی های پیش رو را برداشته و به جلو برود، یکی از کمپین های موفق در حوزه هواپیمایی که می توان از آن یاد کرد متعلق به این شرکت بوده است، نام این کمپین Be There بوده بوسیله ابزار هایی مانند رسانه های اجتماعی در جهت پرومد کردن برند خود اجرا کرده است.
در این کمپین هواپیمایی امارات پس از جست و جوی فراوان از میان مستعدترین کارمندان هواپیمایی خود ۷ نفر را به عنوان (Globalistas) انتخاب می کند، این افراد باید به کشورهای مختلف سفر می کردند و درباره جواهراتی مخفی گزارش تهیه می کردند.این گزارش از سفر بسیار ماجراجویانه بود و تاثیر بسیار خوبی را بر روی مخاطبان گذاشت.

تمام مراحل سفر از تهیه بلیط هواپیما تا رزرو هتل نیز توسط هواپیمایی امارات انجام می گرفت که خود به نوعی نشان دهنده فرآیند کار در این شرکت بود و به نوعی بزرگترین تاثیر را بر روی مخاطبان خود گذاشت.

هواپیمایی Virgin America

Virgin America

Virgin America

اقدام بسیار جالب این شرکت تهیه سفرنامه به شهرهای مختلف آمریکا بود که توسط مسافران انجام گرفته بود، این سری مقالات که از اسکیت سواری در مونترال گرفته تا کتابخانه‌ی Kurt Vonnegut در ایندیاناپولیس، Virgin America راهنماهای جامعی را برای هر شهر تدارک دیده است؛ به طوری که خواندن و بررسی آن‌ها هر فردی را برای سفر کردن تهییج می‌کند.توانست یکی از موفق ترین کمپین های اجرا شده در حوزه هواپیمایی باشد.

منبع: http://www.mehrhotel.ir

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “۳ کمپین موفق شرکت های هواپیمایی در دنیا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی