Call Us

هتل هایی در قلمرو حیوانات

هتل هایی در قلمرو حیوانات

در دنیا هتل هایی وجود دارد که بسیار جذاب می باشند و دارای اماکانات بسیار زیادی هستند و جالب تر از همه ی این موارد این است که در قلمرو حیوانات قرار دارند.در این هتل هشت گزینه بابت غذا آشامیدن دارید که در آنها اجناس غذاهای فرانسوی ، تایلندی ، ژاپنی و بین المللی سرو می شود. یک کافه نیز کنار حوضه تحكیم دارد که در آن غذاها و اسنک های سبک تامین می شود. در کافه Bakery نیز می توانید انواع شیرینیجات فرانسوی و تایلندی را میل کنید. درعوض جهت کودکان نیز كام اختصاصاختصاصی حیات دارد. همچنین اگر دارای رژیم خاصی هستید می توانید آن را هوشیاری دهید تا غذای درخواستی شما مجهز شود. در ادامه در مطلب هتل های ۴ ستاره در مورد هتل هایی در قلمرو حیوانات بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل هایی در قلمرو حیوانات
میهمانان این هتل می توانند از روزهای دوشنبه تا جمعه از زمانه ۷ صبح تا ۸ شب از سالون کنفرانس هتل و امکانات آن استعمال کنند. روزهای شنبه نیز بین دهر ۸ صبح تا ۵ عصر این سالن برازنده استعمال است و روزهای یکشنبه نیز ازهم پاشیدگی می باشد. امکانات سالن کنفرانس دربرگیرنده یک ابزار کامپیوتر ، آلت فکس ، پریتنر و اسکنر و امکاناتی به خاطر پرزنتیشن می شود.

هتل آتنی در ناحیه پاتوموان ( Pathumwan ) وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده انام کاستاریکا تصویر جنگل‌های بارانی انبوه، گیاهان گرمسیری و جانواران خزداری که از شاخه‌ها آویزان شده‌اند را در ذهن تداعی می‌کند. تاباکن توقفگاه منزلگاه چشمه‌های آب گرم طبیعی در این ناحیه نیز از این تصاویر بی‌بهره نیست. مساحت این مسكن و تمام امکاناتش ۳/۶۴۲ کیلومتر چهارضلعی از جنگل‌های بارانی آرنال در کاستاریکا (کشوری که ۶ درصد از تنوع زیستی كرانه ها و انفس را در بندگی دارد) را به خود اختصاص داده است. زمین‌های تاباکن منزلگاه بیش از ۵۰۰ گونه گیاهان اهل و بهیمه ها وحشی است. در این ناحیه مسافران می‌توانند میمون‌های جیغ‌کش، خوش شگون شنل‌پوش سرسفید، کوآتی، تنبل‌های دوپنجه و سه‌پنجه را که كلاً سزا آرنال هستند ، نظاره کنند.

اگر در سفر به فلوریدا از دنیای دیزنی خسته شدید به این بیندیشید که در كنارها و شمال ایالت گردشگرانی در کنار گله بوفالوها و لانگهورن‌ها (درازشاخ‌ها) در اقامتگاه Westgate River Ranch Resort & Rodeo در حال عیاشی باده گساری هستند. گردشگران در این منطقه ۶۸۷۹۶۵۶ کیلومتر مربعی، در گوشزد که سوار بر اسب هستند و از مزرعه چهارپایان Ranch دیدن می‌کنند می‌توانند ازخودگذشته پستانداران را نیز از نزدیک ببینند.
هتل هایی در قلمرو حیوانات
هتل استنلی با ۴۲۰ سرا در ۵ کیلومتری ورودی پارک ملی راکی ماونتن (Rocky Mountain) تحكیم دارد. نام هتل را به فخر كردن استنلی استیمر نامدار نامگذاری کرده‌اند. استنلی انفراد بود که از یک گشتاور توانا از باب بالا کشیدن زنجیره‌ای از اتومبیل‌ها از دره Big Thompson استفاده کرد. در این هتل با نمای ۳۶۰ مقام به راحتی می‌توان رودخانه ایستز، کوه‌های راکی، گله‌های واپیتی (گونه ای از گوزن‌ها) و گوزن‌ها را در حال پرسه زدن و ول گشتن ملاحظه کرد. بازهم گاهی شیر کوهی و خرس نیز عین و گوش می‌شود. این هتل در ۴ جولای ۱۹۰۹ (با اتاق‌های موسیقی، بیلیارد و غیره) فقره سبب قشر خوش روزگار آمریکایی خلق شد و امروزه خود هتل و اطرافش در تعرفه ثبت ملی اماکن تاریخی آمریکا اسكان دارد.

هتل استنلی فقره سبب مدتی میزبان نویسنده ژانر هراس پروا استفان کینگ (Stephan King) بود و همین توقف سبب مكاشفه وحی القا او فقره سبب مكتوب كردن کتاب پرفروش The Shining شد. ایضاً طرفداران فیلم‌های ترسناک می‌دانند که این هتل برخی از فیلم وحشتناک The Shining بوده است.ت ، این منطقه بین گردشگرانی که به فروش تظاهر و رستورانگردی شوق مند هستند علاوه محبوب است ، هتل آتنی نیز با وهن آسیب چند قدم از و غیرواقعی ترین مراکز شراء و بار های شهر بانکوک قرار نژند است. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi 40 دقیقه است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل هایی در قلمرو حیوانات”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی