Call Us

آشنایی با هتل های لوکس شانگهای چین

زیباترین هتل های شانگهای گوناگون هستند و با نماهای بیش زیبا و فعالیت ها جوراجور برای عموم مسافران و خدمات خاص برای گردشگران ارضا آن ها را از سفر به این شهر پرداخته می کنند. در ادامه به ۸ مورد از هتل های لوکس شانگهای اشاره می کنیم که در سفر خود به این شهر می توانید هتل های دیدنی شانگهای برای اسكان آزادی کنیددر ادامه در مطلب هتل های چین در مورد آشنایی با هتل های لوکس شانگهای چین بیشتر صحبت می کنیم.

این هتل، یک هتل جدید شگفت انگیز در میان هتل های شانگهای است که در محله های قدیم این شهر قرار دارد. این هتل که از زیباترین هتل های شانگهای است، ۳۵۷ اتاق و سوئیت دارد که همگی از سبک های معماری سنتی و دیرینه چینی بهره می گیرند. اتاق های این هتل از سقف تا کف، دارای نما های بسیار عالی و زیبا هستند. در صورت اتراق در این هتل به مراکز خرید و دكان های بزرگ این شهر نیز دسترسی دارید و می توانید از صرف آشامیدنی های گرم این هتل به آدرس عصرانه لذت ببرید. ایضاً می توانید از رستوران های Cachet Al Fresco و یا T’ang Court نیز برای صرف غذا استفاده کنید. این هتل یک جماعت بدن سازی ۲۴ ساعته و تالاب و سونا نیز برای گشت و لذت بردن دارد.

اگر می خواهید در نزدیکی فروشگاه ها و مغازه های لوکس اقامت داشته باشید، Fairmont Peace قدرت و خوبی برای شما خواهد بود. این هتل که از هتل های دیدنی شانگهای بوده، ترکیبی از سنت و تجدد و كهنه گرایی سنت گریزی و سنت گرایی می باشد. جشن ها و سنن مد و فشن میت و حی در این هتل برگزار می شده اند و هنوز هم این هتل مکانی برای انجام امتعه عادات دلبر می باشد. این هتل دارای رستورانی با غذاهای سنتی چینی می باشد که چشم انداز بغاز نیز به شهر شانگهای دارد. آسودگی زنده نیز برای مشتریان این غذاخوری مهیا شده است. در آشفته Fairmont دارای ۲۷۰ اتاق و ۳۹ سوئیت برای مهمانانی است که در آن اقامت دارند.

هتل Wanda Reign یکی از هتل های لوکس شانگهای برای کسانی است که دوست دارند در محل اقامتشان از پرسپكتیو طبیعی و براز چون آبشار و رود لذت ببرند. با اتراق در این هتل می توانید با قدم زنی در پیاده روهای زیبای باغ های Yu و غذای بار های سنتی این محل لذت ببرید. هتل Wanda Reign یک هتل با ۱۹۳ اتاق لوکس می باشد. در رده بندی های اخیر نیز این هتل به نشانی یک هتل هفت هنرپیشه نهان می شود. این هتل بازهم مکانی برای نشست های زبدگان کشور چین و شهر شانگهای ارزان می باشد.

 

در این هتل افزون زیبا و پیشرفته، شما ۲۶۰ اتاق لوکس با امکانات خوب خواهید یافت. هم در این هتل، مرکز هم آهنگی نسبت داشتن اندام کامل، یک سالن کتابخانه و یک مرکز کسب و کار با تکنولوژی توسعه یافته خواهید یافت. در كاباره این هتل هم می توانید غذاهای فرانسوی و هم می توانید غذاهای چینی بخورید. كالا اقسام نوشیدنی های كم قیمت عصرانه و صبحانه نیز در این بار در قدرت شما خواهند بود. حمام آبگرم این هتل که یکی از هتل های دیدنی شانگهای است، نیز دارای اتاق های معالجه مجهز بوده و نیز حمام ذهاب نیز در این هتل وجود دارد.

Mandarin Oriental Pudong یک هتل شیک در کنار جیحون Huangpu می باشد. در این هتل ۳۶۲ اتاق و سوئیت وجود دارد. جمعا این هتل ۱۶۰۰ تخت دارد. در كاباره های این هتل انواع غذاهای گرم و سرد در طعم های مختلف و غذاهای کلاسیک فرانسوی و چینی سرو می شوند. هم کلاس های تعلیم و طالع بینی چینی نیز در این هتل وجود دارد. این مجموعه دارای ۱۶ سوئیت اسپا از جمله ۲ سوئیت زنانه است. همچنین این هتل دارای یک سالن چای، سالن بدنسازی، مرکز خویش ارگانیسم و حمام آبگرم نیز است.هتل Mandarin Oriental Pudong

هتل Kerry Hotel Pudong یکی از زیباترین هتل های شانگهای در کنار پارک این شهر می باشد. این هتل دارای ۵۷۴ اتاق و سوئیت است. ۳۳ سوئیت این هتل در سطح ها جوانب بین ۸۴ تا ۱۶۸ متر قرار دارند که هر کدام دارای اتاق جا ویژه و عام به خود هستند. ایضاً یک سالن انتعاش بزرگ، امکانات به جاآوری کنفرانس و سه رستوران در این هتل وجود دارد. دسترسی به این هتل از طریق خطوط مترو و حمل و نقل شریكی از جمعیت شانگهای بیش آسان می باشد. در این هتل یک مرکز سنخیت اعضا ۲۴ ساعته، جکوزی در فضای باز، بسکتبال در فضای باز، زمین تنیس، استودیوهای ورزش و اتاق های آموزشی، اتاق بخار، استخر شنا، سونا و آبگرم نیز وجود دارد.

اگر به ته یک توقفگاه منزلگاه لوکس در شانگهای می گردید، این هتل یکی از هتل های لوکس شانگهای برای شما است. این هتل در تاپ :صفت عالی نقطه شهر قرار دارد و دارای چهار رستوران، سه بار، استخر، سالن بدنسازی و آبگرم است. این هتل دارای یک مهمانخانه بوفه از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ و نیم می باشد. بازهم می توانید از خدمت گزاران این هتل بخواهید که صبحانه را در اتاق به شما بدهند. بازهم این هتل دارای كارها خدمت گزاری ها حمل و نقل ممتاز از جوخه های بین المللی و درون شهر نیز می باشد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آشنایی با هتل های لوکس شانگهای چین”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی