Call Us

هتل رویایی ۳ ستاره سانووا

بخش پسند هتل فعالیت ها متفاوتی را برای شما تهیه کرده و امکان تبدل ارز خواهید داشت. یک راهنمای گردشگی پاسخگوی شماست و کارمندان میز اجابت ۲۴ ساعته کار می کنند. پارکینگ هتل رایگان و بدون نیاز به رزرو قبلی است و ترانسفر فرودگاهی با بورس مجزایی برایتان ایفا به جریان انداختن می شود. امکانات اختصاصاختصاصی افراد زمینگیر خسته و کم توان در این هتل تدارک دیده شده است. بخش مجزایی برای آلت تدخین توتون کشیدن وجود دارد و کشیدن چوپوق در دیگر ساحت ها حرام خواهد بود. در ادامه در مطلب هتل های آسیا در مورد هتل رویایی ۳ ستاره سانووا  بیشتر می گوییم.

مغازه سوغاتی، آرایشگاه، آسانسور و اینترنت مجانی از دیگر امکانات هتل است. امکانات کاری هتل شامل دستگاه ایفاد فکس، کافی نت و اتاق هایی برای به جاآوری کنفرانس است. یک بوتیك خوراکی کوچک نیز در هتل وجود دارد. سرویس های شست و شوی هتل، از جمله اتوکشی و خشکشویی با هزینه مجزایی صورت می گیرند.کارکنان هتل به زبان های ویتنامی و انگیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و واپسین و آغازین ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

امکانات تفریحی هتل سانووا هو شی مین

در داخل هتل یک جماعت بدنسازی وجود دارد که می توانید در روز از آن مصرف و ورزش کنید. كاباره موجود در هتل به نام سانووا، غذاهای بین المللی سرو می کند و برای تمام وعده ها، جمیل استقبال از شماست. صبحانه در این موضع و آنجا به صورت بوفه باز سرو می شود و اگر روی اتاقتان حساب نشده باشد، بورس مجزایی باید برای آن پرداخت نمایید.

امکانات اتاق های هتل

در اتاق های این هتل، آمیختگی مقبول دیده می شود و نظافت، هر روز ایفا به جریان انداختن می گیرد. خوراکی های چی بورس مجزایی دارند و بطری های آب مفتی و غیررایگان هستند. نیز یک کتری برقی برای شما قرار داده شده است. اینترنت رایگان بیسیم و کابلی از امکانات اتاق ها هستند و یک میز کار و كامپیوتر) كنار نیز شی است. سرویس پیشواز در این هتل در ساعات محدودی صورت می گیرد و اگر نیاز به اتو داشتید، کافی است با مستجاب تماس نژند تا یک اتو و میز اتو برایتان بیاورند.

پرده های اتاق ضخیم هستند، تخت نوزاد مفتی و غیررایگان است و اثاثیه رنگ ها رنگارنگ بهداشتی-آرایشی مثل هماهنگ صابون، شامپو، سشوار و حوله در سرویس حمام وجود دارد. از دیگر اسباب می توان به دمپایی، کمد، تلفن و گاوصندوق تمثیل کرد.

انواع اتاق های هتل

 • اتاق سانووا دولوکس: ۲۹ متر مربع هستند که یک تخت دو نفره کینگ در آن ها وجود دارد.
 • اتاق پریمیوم دولوکس دبل: این اتاق ها یک تخت دو نفره کویین دارند و مساحی آن ها ۲۴ متر مربع است.
 • اتاق دولوکس دبل: ۲۴ مترمربع، پیمایش دارند و یک تخت دونفره کویین در آن ها جسم است.
 • اتاق پریمیوم دولوکس تویین: این اتاق ها دو تخت تک‌نفره دارند و پیمایش آن ها، ۲۷ متر مربع است.
 •  اتاق اکسکیوتیو: این سوییت ها ۴۰ متری هستند و یک تخت دونفره کینگ دارند.

فاصله هتل

 •  پارک تائو دان: این پارک حدودا ۴۰۰ متر تا هتل فاصله دارد که با ۶ دقیقه پیاده روی به آن، دسترسی پیدا خواهید کرد.
 • کاخ پراكندگی مجدد: عرض امتداد این کاخ تا شما ۴۰۰ متر است که با ۸ لطیفه پیاده روی به آن جا خواهید رسید. تاکسی شما را ۹ دقیقه ای می رساند.
 • نمایش خانه نمایش نمایش نامه و سینما گلدن دراگون واتر پاپت: این سالن عرضه تا شما ۳۰۰ متر وهن آسیب دارد با ۱۰ لطیفه پیاده روی آن را خواهید دید. تاکسی شما را ۱۰ لمحه ای می رساند.
 • مرکز خرید تاکاشیمایا: ۵۰۰ متر زمان و پهنا آن را می توانید با ۱۰ لطیفه پیاده روی طی کنید. تاکسی ۵ لمحه ای می رسد.
 • موزه شهر هو شی مین: این موزه از شما ۵۰۰ متر دورتر است که پیاده روی تا آن جا ۱۵ دقیقه طول می کشد. با تاکسی ۱۰ لمحه ای می رسید.
 • موزه هنرهای زیبا: تا این موزه هیجان انگیز ۵۰۰ متر وهن آسیب دارید که می توانید ۱۰ لمحه پیاده روی کنید. تاکسی شما را ۷ لطیفه ای می رساند.
 • تالار شهر هو شی مین: این ایوان تنها ۷۰۰ متر از شما دورتر است که با ۱۰ دقیقه پیاده روی آن را خواهید دید. تاکسی هم ۸ لطیفه ای شما را می رساند.

عرض یونیون: تا شما ۷۰۰ متر فاصله دارد که پیاده ۱۰ لمحه و با تاکسی ۵ لطیفه ای می رسید. کلیسای نوتردام: ۸۰۰ تا هتل سانووا هو شی مین وهن آسیب دارد که با تاکسی ۱۰ دقیقه، پیاده ۱۲ دقیقه و با هواپیما) و راننده خلبان ناخدا ۲۰ نكته لحظه بعد خواهید رسید.

موزه بقایا های جنگ: تا این موزه ۸۰۰ متر گزند تفرق دارید که با هواپیما) و راننده خلبان ناخدا ۲۳ لطیفه و با تاکسی ۱۰ لمحه ای می رسید. اگر بخواهید پیاده بروید، ۱۵ لمحه در راه خواهید بود.مرکز خرید وینکوم: از شما ۸۰۰ متر گزند تفرق دارد. تاکسی شما را ۳۰ نكته لحظه ای و قطار شهری بین ۳۵ تا ۴۵ لطیفه ای بسته به خطی که تفویض اجازه تصرف می کنید، می رساند.

ارکسون: تا شما ۸۰۰ متر فاصله دارد که با سرنشین ۳۵ نكته لحظه ای می رسید. تاکسی هم شما را ۵ لطیفه بعد می رساند. اگر پیاده بروید، ۱۱ لمحه در راه خواهید بود. گذرگاه بین المللی تان سون نات: ۷ کیلومتر از شما دورتر می باشد که با تاکسی باید ۳۰ دقیقه را در نظر بگیرید. اگر با كشتی بروید، ۱ ساعت بعد می رسید.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل رویایی ۳ ستاره سانووا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی