Call Us

هتل های نزدیک به مراکز خرید دبی

هتل های نزدیک به مراکز خرید دبی

دبی یکی از شهرهای آسیایی می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد این شهر دارای هتل های بسیار با کیفیتی می باشد. هتل پریمیر این (Premier Inn Ibn Battuta ): این هتل هم در دبی كارگزاری خبرگزاری های زاید دارد که یکی از آن ها در نزدیکی ابن بطوطه است. این هتل سه آرتیست در چند قدمی مرکز ابتیاع ابن بطوطه و توقفگاه راه آهن زیرزمینی ابن بطوطه استقرار دارد و به آرامش از منوال همین توقفگاه راه آهن زیرزمینی می توانید به قسمت های عقبا شهر بروید. هتل امکاناتی مثل وای فای رایگان، برم و مجمع دارد و تا مال امارات ۱۱ کیلومتر و تا جمعیت بین المللی دبی ۳۳ کیلوتر فاصله دارد. در ادامه در مطلب هتل های دبی در مورد هتل های نزدیک به مراکز خرید دبی بیشتر صحبت می کنیم.

هتل های نزدیک به مراکز خرید دبی

سیتی سنتر دیره یکی از عتیقه ترین مراکز بیع دبی است که در نزدیکی جماعت بین المللی دبی و در بخش عتیقه شهر جایگیری دارد. این مرکز در سال ۱۹۹۵ بازگشایی شده و از نظر شمار و نگارگری برنامه ریزی مانند مال امارات است. در این مرکز ۳ اشكوب ۳۷۰ دكان و حجره هست و امکانات تفریحی مازاد یدكی هم دارد. توقفگاه متروی سیتی سنتر دیره دقیقا در کنار این مرکز تثبیت دارد و دو موقف بعد از فرودگاه بین المللی دبی است. در نزدیکی این مرکز هم قربان هتل خوب هست که آن ها را آشنا كردن می کنیم:

هتل های نزدیک به مراکز خرید دبی

هتل ایبیس دیرا سیتی سنتر (Ibis Deira City Centre): این هتل سه هنرمند دقیقا در روبروی مرکز خرید دیره ثبوت دارد و قابلیت آن مفرون به قسمت است. هتل از باب کسانی خوب است که شناسنده دارند در نزدیکی حزب بین المللی دبی باشند چون مجرد و متاهل دو یام رله قطار درون شهری و ۵ دقیقه رانندگی تا فرودگاه گزند تفرق دارد. از آنجایی که هتل در ناحیه عتیقه شهر تحكیم دارد می توانید به آسایش از گیرایی كشش هایی مثل موزه دبی و ناحیه شهرداری منطقه بستکیه فهم کنید هر چند بودن در کنار ایستگاه ترو رفت و آمد به دومین بخش های شهر را ساكن آسوده می کند. هتل حوض و یا كمیته ندارد اما وای فای مفتی و غیررایگان دارد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل های نزدیک به مراکز خرید دبی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی