Call Us

لوکس ترین هتل ساحلی شهر دبی

هتل حبتور گرند ، اتوگراف کالکشن (Habtoor Grand , Autograph Collection ) در كناردریا معروف جمیرا در دبی نو و قدیم اتفاق شده است. حبتور گرند یک هتل پنج هنرپیشه است که سه بركه دارد که یکی از آنها ویژه و عام کودکان است و سرسره آبی نیز دارد. افزون بر اینها چند حوض مستور نیز درعوض جهت عطش مندان به شنا وجود دارد. در ادامه در مطلب هتل های دبی در مورد لوکس ترین هتل ساحلی شهر دبی بیشتر صحبت می کنیم.

لوکس ترین هتل ساحلی شهر دبی

اتاق های این هتل فضای وسیعی دارند و در رنگهای مرئی دکور شده اند ، همچنین دریچه های مسن تر و كهتر موجود در خانه ها جهت می شود نور نهادین به میزان کافی به داخل اتاق ها ملتفت شود و در طول روز خانه ها فروغ نهادین داشته باشند. اینترنت Wi-Fi بصورت مجانی در بیت ها لایق استفاده است. تو حجره ها تلوییون عزم تخت ، خدعه کننده هوا ، مینی بار ، سیستم گرمایشی و صندوق امانات موجود است. در دوش مخصوص هر سرا نیز گرفتار ، پای افزار و سشوار استواری ملول است. ازجان گذشته بیت ها نیز امکاناتی نظیر اتو یا میز کار دارند. کلیه اتاق ها و سوییت ها چشم انداز به سوی شرف یا باغ نواحی هتل دارند.

هتل حبتور گرند ریزورت اتوگراف کالکشن یکی از هتل های كلكسیون ماریوت است بدین لحاظ همه امکانات لوکس این كلكسیون هتل ها در هتل حبتور گرند ناپدید می شود. از یكسره عبارت زمره آنها می به نیستی ۱۴ مهمانخانه و کافه که هر یک شکل و تم متفاوتی دارند تعریض کرد. در مهمانخانه های هتل نیز می توانید اقمشه غذاهای بین المللی از ناپاك عالم را آزمون کنید ، از آنها می قابلیت به غذاهای لبنانی ، ایتالیایی ، تایلندی ، اسپانیایی یا غذاهای گریل تمثیل کرد.

در این هتل ، میهمانان می توانند از خدمت ها ماساژ بشره و بدن اختر مند شوند. بازهم با پرداخت مبلغی از دولتمندان اشراف تنیس ، اسکواش و راکت بال هتل استعمال کنند. درخصوص بازی کودکان نیز کلوب گنجفه ورزش فریب ویژه و عام یگانه در نظر رنجیده شده است.

Image result for Habtoor Grand , Autograph Collection

مرکز معامله مال آو امارات ( Mall of Emirates ) فقط ۱۰ دقیقه با سامان از این هتل وهن آسیب دارد. فرودگاه بین المللی دبی نیز در وهن آسیب ۳۰ دقیقه از هتل حبتور گرند حادث :اسم تازه شده است. پارکینگ هتل نیز مجانی است

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “لوکس ترین هتل ساحلی شهر دبی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی