Call Us

اطلاعات کامل در مورد هتل گرند پارک اورچارد سنگاپور

مهمانان هتل می توانند به صورت شباشب روزی به پذیرش هتل بازآیی کنند و خواهش های خود را به آنان مطرح کنند. كارها خدمت گزاری ها ترانسفر به جماعت به صورت مفتی و غیررایگان به كاربستن می شود.  محوطه های جداگانه و ویژه و عام برای افراد دودی در نظر گرفته شده است. افراد دارای تحدید های حرکتی در این هتل گرند پارک اورچارد  با مشکلی رویارو نخواهند شد.  امکان مصرف از اتاق جلسات برای کسانی که با مقصدها کاری سفر کرده اند وجود دارد و كارها خدمت گزاری ها آن آمخته افزار فکس و فتوکپی استفاده کنند. در ادامه در مطلب هتل های آسیا در مورد اطلاعات کامل در مورد هتل گرند پارک اورچارد سنگاپور بیشتر می گوییم.

برای مهمانانی که یار و دشمن با کودکانشان سفر می کنند خدمات محافظت از کودکان با بورس تزاید به كاربستن می شود. پذیرش از ساعت ۱۴ تا نیمه شب ادا می شود و برای واسپاری اتاق از نیمه شفق تا ۱۲ ظهر فرصت خواهید داشت، قبول با سرعت اضافی اعمال خواهد شد. کارمندان هتل به زبان های انگلیسی، چینی و مالایی  پاسخگوی شما خواهند بود.

امکانات تفریحی هتل

مهمانان هتل گرند پارک اورچارد سنگاپور می توانند  در استخرهای سقفدار و روباز و روباز  هتل شنا کنند  و یا اگر جانانه اهل ورزش کردن هستند و وظایف خود را مرتب ایفا به جریان انداختن می دهند  از  جماعت بدن سازی استفاده  کنند. امکان سرو صبحانه در اتاق وجود دارد. دقت داشته باشید که ورود بهیمه ها منسوب ومربوط به خانه به هتل ناشایست است. امکاناتی همچون كاربرد ار خشکشوی، واکس کفش و شست و شوی  لباس ها با هزینه ازدیاد اجرا می شود.  اینترنت بی سیم در تمامی نقاط هتل در درسترس است. كاربرد از بوفه صبحانه محتاج پرداخت پول اغلب است و هر روز از ۶ تا ۱۰ صبح به كاربستن می شود.

رستوران هتل:

رستوران میتزو: كافه اصلی هتل در طبقه چهارم قرار دارد. در ساخت آن سبک و سیاق سنتی چینی ها مكاشفه وحی القا رنجیده شده است. برای صرف نهار و شام می توانید به این غذاخوری مراجعه کنید که به صورت انتخابی از منو و بوفه پذیرای شما می باشد.

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق های هتل گرند پارک اورچارد سنگاپور اضافه شیک و مدرن مبلمان شده اند و دارای امکاناتی از جمله اسباب خدعه هوای مطبوع، مینی بار، تلوزیون صفحه تخت متصل به شبکات جهانی، حمام ویژه و عام یگانه یار و دشمن با بطری آب، دوش، سشوار، دمپایی، حوله حمام، تماس های بین المللی و محلی و ابزار آرایشی صحی مجانی هستند. اتاق ها دارای اسباب چای ساز و قهوه ساز فوری هستند و به صورت شبانگاه روزی می توانید از سرو اتاق بهره مند شوید.

انواع اتاق های هتل

  • اتاق دلوکس تویین: این اتاق ها ۲۸ متر مربع وسعت دارند و دارای دو تخت تویین هستند و دو ضیف عدو یک کودک می توانند در آن توقف کنند. چشم انداز اتاق رو به شهر است.
  • اتاق پریمیر کینگ: اتاق هایی با ۲۹ متر مربع وسعت که دارای یک تخت دابل بزرگ می باشند و می توانند مدعی ۲ بزرگ سال یار و دشمن یک کودک باشند.
  • کلاب سینگل روم: این اتاق ها ۳۲ متر مربع سطح اندازه گیری و دارای یک تخت دابل بزرگ یا دو تخت تویین هستند.
  • سوییت پارک: با ۵۶ متر مربع وسعت و چشم انداز رو به شهر مدعو :صفت خوانده دعوتی ۳ مهمانهمراه دو کودک می باشد.
  • دولوکس سینگل روم: وقار آن ۲۸ متر مربع است و دارای یک تخت دابل است که یک نفر می تواند در آن جایدهی کند.

محله تیونگ بارو: تا شما ۳٫۴ کیلومتر گزند تفرق دارد. تاکسی این مسیر را ۹ نكته لحظه ای می رود. اگر پیاده بروید ۳۵ لمحه بعد به این مكان می رسید.اسکله های کلارک و رابرتسون: ۲٫۲ کیلومتر از شما دورتر است که اگر پیاده بروید ۳۰ لمحه و با تاکسی ۱۰ لمحه زمان نیاز است. سرنشین نیز ۲۵ لطیفه ای شما را می برد.یون اورچارد: این سالن نشان دادن در درازا ۵۰۰ متری قرار دارد که برای چسبیدگی به آن توسط تاکسی حدود ۵ دقیقه زمان نیاز دارید. پیاده نیز تنها ۶ دقیقه راه در پیش خواهید داشت.

موزه هنر سنگاپور: ۱٫۸ کیلومتر از شما دورتر است که توسط تاکسی ۶ لطیفه ای به آن خواهید رسید. پیاده ۲۵ لمحه و با راكب ۱۸ لمحه بعد می رسید.مرکز خرید سانتک سیتی: ۲٫۶ کیلومتر تا هتل وهن آسیب دارد که پیاده ۴۰ نكته لحظه تا آنجا راه است. اگر با سرنشین بروید ۳۰ نكته لحظه و با تاکسی ۱۳ دقیقه بعد می رسید.

مرکز خرید برگزیده سنتر: این مرکز خرید حدودا ۳٫۵ کیلومتر تا شما وهن آسیب دارد که با تاکسی ۱۱ نكته لحظه ای و با راكب ۳۰ لمحه ای می رسید، پیاده نیز ۴۰ دقیقه راه در پیش دارید.استودیو یونیورسال استودیو سنگاپور: ۵٫۷ کیلومتر با شما گزند تفرق دارد. توسط تاکسی می توانید حدود ۱۷ لمحه بعد به این پارک موضوعی برسید و اگر از اتوبوس مصرف کنید، ۴۰ لمحه در راه خواهید بود..فرودگاه بین المللی سنگاپور: ۲۰ کیلومتر تا هتل وهن آسیب دارد. تاکسی شما را طی ۲۰ دقیقه به آنجا می رساند. با اسباب نقلیه عمومی نیز ۱ ساعت زمان خواهد برد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اطلاعات کامل در مورد هتل گرند پارک اورچارد سنگاپور”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی