Call Us

هتل جدید اتانی در ژاپن

هتل جدید اتانی در ژاپن
هتل جدید اتانی در ژاپن
هتل جدید اتانی در ژاپن

در بین هتل های آسیا، کشور ژاپن دارای بهترین های هتل های این قاره در منطقه شرق آسیا می باشد. هتل جدید اتانی در ژاپن یکی از خاص ترین هتل های این کشور است که در شهر زیبای توکیو واقع شده و هر ساله از توریست های بسیاری میزبانی می کند.

دور تا دور هتل را باغ زیبای چهارصد ساله ای محاصره کرده است. هتل در توکیوی مرکزی ایجاد شده است و با برترین امکانات تنها کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده روی تا قطار درون شهری فاصله دارد. اتاق های هتل با بهترین امکانات مهیا شده اند.هر کدام از اتاقها دارای تلوزیون، چشم انداز رو به باغ می باشند.مهمانان می توانند در تالار هتل نزاكت ژاپنی را تجربه کنند.از گزینه هایی از باب استراحت می توان به سونا، اسپا و خدمات مشت ومال اشاره کرد.

هتل اوتانی

مهمانان می توانند در مطعم های هتل اقسام غذاها را که از غذاهای ژاپنی تا غذاهای بین المللی و غذاهای ایتالیایی و فرانسوی را شامل می شود را تجربه کنند.اسکای رستوران هتل چشم انداز بزرگ شهری را در حین لذت یک غذای لذیذ به شما ارائه می دهد. این هتل یکی از مکان‌های خاص و برجسته‌ی توکیو است که اقامت‌گاه حالت علاقه‌ی بزرگانی مثل بانو تاچر در روزگار نخست‌وزیری‌اش بوده است.

هتل اوتانی

۲۸رستوران، ۹ کافه و ۵ بار هتل پذیرای مهمانانِ ۱۵۰۰ اتاق آن هستند و استخرهای سرپوشیده و روباز، مجمع بدنسازی، ۵ مرکز متفاوت اسپا و خدمت ها تندرستی، و بهتر از همه باغ مشهور ژاپنی و چای‌خانه‌ی سنتی آن، یک ریزورت شهری به معنای واقعیِ کلمه از این هتل ساخته‌اند. هتل در محدوده‌ی تفریحی آکاساکا و نزدیک منطقه‌ی ناگاتاچو ایجاد شده و با حق الورود قصر امپراتوری و ساختمان‌های ملی دولتی کمتر از ۱۰ دوری دارد.

هتل اوتانی

دسترسی ساده ای هم به نواحی تفریحی روپونگی، شینجوکو و شیبویا، منطقه‌ی خرید گینزا و فروشگاه‌های هیجان‌انگیزش، و بلوكات تجاری تورانومون و نیهومباشی دارید. با هر هدفی که به توکیو آمده باشید نباید دیدنِ منطقه‌ی ساحلی و زیبای اوتانی جدید در قلب توکیو را از دست بدهید. این هتل در یک باغ ژاپنی ۴۰۰ ساله در توکیو مرکزی واقع شده است و فقط ۳۰۰ متر از توقفگاه مترو فاصله دارد.

 

سرا های این هتل با ظرافت دکور شده اند و بعضی از این خانه ها دارای نمایی از باغ ژاپنی هتل و یا تابلو ای دور از افق توکیو هستند. از امکانات این هتل می توانیم به سونا و اتاق چایی، اتاق های مجلل نهارخوری و معبد اشاره کنیم. این هتل یکی از بهترین هتل های توکیو می آرزو بادا که در قلب شهر واقع شده است. کنراد دارای سرا هایی با دکوراسیون بكر و تصویر بی نظیر توکیو است. این هتل به نشان داشتن رستوران های مورد توجه و حوضچه آب گرم یکی از محبوب ترین هتل های ژاپنی راجع به مسافران بین المللی است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل جدید اتانی در ژاپن”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی