Call Us

هتل لوکس لی لا آمبینس کانونشن در دهلی نو

هتل لوکس لی لا آمبینس کانونشن در دهلی نو
هتل لوکس لی لا آمبینس کانونشن در دهلی نو
هتل لوکس لی لا آمبینس کانونشن در دهلی نو

پایتخت هند، دهلی نو یکی از اصلی ترین مراکز گردشگری در هندوستان است که همواره میزان موج عظیمی از جمعیت گردشگر سرازیر به این کشور بوده است. اگر شما هم قصد سفر به دهلی را دارید، می توانید در بهترین هتل های آن اقامت کنید تا هیچ گونه کاستی از بابت حضور در این کشور نداشته باشید! ما یکی از لوکس ترین و برترین هتل های هندوستان را به شما معرفی خواهیم کرد.

هتل لی لا آمبینس کانونشن دهلی جزو بهترین هتل های ۵ ستاره شهر دهلی منظور می شود. این هتل با مرکز شهر دهلی کمتر از ۲۰ دقیقه با وسیله در صورت عدم وجود ترافیک سنگین دوری دارد. ۲ استخر روباز، مرکز اسپا، مجمع بدنسازی بعضی از خدمات شایان ارائه این هتل لوکس ۵ ستاره است.

هتل لی لا آمبینس کانونشن دهلی مهیا به اتاق های بسیار نوین و امروزی است. سرا های هتل امکاناتی همچون رادیو نمایشگر تخت، چای ساز و قهوه ساز، حمام ویژه با وان و دوش، سشوار، مینی بار است. شما در مدت اقامتتان در این هتل لوکس و باعظمت اقامتی آسوده و آرامش بخش خواهید داشت.

هتل های 5 ستاره ی هند
میهمانان هتل لی لا آمبینس می توانند از خدمت های اعلا اسپای شانایا استفاده و تمام لذت را ببرند و آسودگی داشته باشند. هتل های مهیا به حمام ترکی و سونا می باشد. تالار یوگا بعد از حوضچه واقع شده است. تالار زیبایی، سرا کنفرانس و انجمن متعدد هتل از دیگر امکانات هتل است.

بهترین هتل های دهلی
در هتل لی لا آمبینس شما این امکان را دارید که طعم های متفاوت غذاهای شمالی هندوستان و نیمروز جهات شرق آسیا را در مهمانخانه های مختص این هتل تهیه و استعمال نمایید. غذاهای چینی و غربی هم تقریباً همه روزه به خاطر وعده های ناهار و شام در معرض مسافرین این هتل خواهد بود. اقسام آشامیدنی ها و کوکتل ها در کافه های متنوع این هتل در دسترس شما خواهد بود.

هتل های 5 ستاره ی هند
هتل لی لا آمبینس با فرودگاه بین المللی دهلی مرزها ۴۵ دقیقه با ماشین فاصله دارد و جالب است بدانید راجع به دسترسی به این گذرگاه تنها کافی است از آزادراه ملی میزان ۸ مصرف نمایید تا بدون هیچ مشکلی به گذرگاه شهر برسید.

هتل لی لا امبینس کانونشن دهلی دارای سرا هایی با طراحی معاصر، غذاخوری های عالی و یک مرکز تناسب اعضا است. اضافه بر این، دو حوضچه شنای روباز و یک سالن اسپا نیز در این هتل تجهیز شده اند. دوری ی این هتل از مرکز شهر با وسایل حدود ۲۰ دقیقه تخمین شده است. پارکینگ خصوصی مجانی نیز در دسترس می باشد.

بهترین هتل های دهلی
اتاق های هتل لوکس لی لا آمبینس کانونشن در دهلی نو به یک ابزار كامپیوتر نمایشگر تخت کابلی، یک مینی بار و یک دستگاه چای قهوه ساز فراهم هستند. سرو های سالم بزرگ هر اتاق نیز دارای یک حمام و یک دوش می باشند. گونه ها جوراجور محصولات سالم و شوینده و یک ابزار سشوار در سرو های بهداشتی مهیّا شده اند.

سالن اسپا دارای یک سونا و حمام ترکیه ای است. یک سالن یوگا نیز در کنار حوضچه واقع شده است. از دیگری امکانات این آلبوم می توان به جکوزی، سالن سلمانی و اتاق های كنفرانس درون و بیرون ساختمان اشاره کرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل لوکس لی لا آمبینس کانونشن در دهلی نو”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی