Call Us

هتل های معروف هند

هتل های معروف هند
هتل های معروف هند
هتل های معروف هند

سفر به کشور هند ممکن است برای شما بهترین خاطرات را رقم بزند. جاذبه های و دیدنی های توریستی این کشور نسبت به باقی کشور های آسیایی رنگ و بوی خاصی دارد که تا زمانی که به این کشور سفر نکنید، این تجربه را کسب نخواهید کرد. در ادامه در مورد هتل های معروف هند با شما خواهیم بود.

هتل آتکارش ویلاس

یکی از زیباترین هتل های هندوستان، آتکارش می باشد که این هتل فاصله کتر از یک کیلومتر از تاج محل واقع شده است. این هتل از کافی شاپ شبانه روزی برخوردار است و خدمات نظافت اتاق ها نیز به شکل شبانه روزی اعمال می شود. اتاق های هتل از  تهویه ی هوا برخوردار است. خدمات خشکشویی لباس هایتان انجام می شود و این هتل یک دکتر برای رسیدگی به حال بیماران هم دارد.

هتل آتکارش ویلاس

هتل آتکارش ویلاس

هتل کلارکز شیراز

در مورد ویژگی های منحصر به فرد این هتل می توان گفت که هتل کلارکز شیراز دارای استخر روباز ، خدمات ماساژ و مرکز سلامتی و اسپا می باشد. این هتل ۱٫۵ کیلومتر تا تاج محل و قلعه آگرا فاصله دارد. اتاق های این هتل دارای تلویزیون صفحه تخت ، تهویه کننده هوا و مینی بار می باشند. میهمانان می توانند از تجهیزات ورزشی مرکز بدنسازی هتل استفاده کنند.

هتل کلارکز شیراز

هتل کلارکز شیراز

 

همچنین در ادامه این مطلب می توان گفت که خدمات نگهداری چمدان ها در انبار نیز اعمال می شود. این تا ایستگاه قطار فاصله ی چندانی ندارد و حتی فاصلهی آن با فرودگاه کمتر از قطار می باشد. رستوران هتل گونه های مختلف غذاهای هندی و چینی را آماده می کنند می کند. شما نی توانید در اتاق خود نیز غذای خود را نوش جان کنید..

هتل پارک هایت

سرسبز ترین هتل هند که در نزدیکی فرودگاه قرار گرفته است هتل پارک هایت می باشد. هتل پارک هیات در ساحل آروسیم و با فرودگاه فاصله چندانی ندارد. این هتل از باغ زیبایی برخوردار است که با آب نماهایی زیبا تزیین شده است. این هتل دارای مرکز اسپا هم می باشد و دارای استخر بزرگی می باشد.

هتل پارک هایت

هتل پارک هایت

 

در مورد امکانات مفرح این هتل نیز می توان بهاین نکته اشاره کرد که این هتل چندین رستوران لوکس دارد ، میهمانان می توانند غذاهای دریایی را در کنار مواج ساحل نوش جان کنند. اتاق های از دکور خاصی برخوردار است و تجهیزات مجلل و مدرن دارند. در اتاق ها دستیابی به اینترنت وجود دارد ،حمام خصوصی نیز در اتاق ها تنها بخش کوچکی از امکانات این هتل می باشدن. شما می توانید غذای خود را در اتاق خودتان میل کنید و خدمات تمیز کردن اتاق ها به شکل شبانه روزی انجام می شود. این هتل یک سالن ورزشی و بدنسازی دارد و ورزش های یوگا هرروز برگزار می شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل های معروف هند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی