Call Us

هتل زیبای سوکاسا کوالالامپور

هتل زیبای سوکاسا کوالالامپور
هتل زیبای سوکاسا کوالالامپور
هتل زیبای سوکاسا کوالالامپور

یکی از مواردی که باید در مورد سفر به مالزی بدانید این است که قبل سفر خود باید در مورد هتل های مالزی اطلاعات کاملی را کسب نمایید و بدانید که چه هتلی برای اینکه اقامت بهتری در این شهر داشته باشید برای شما مناسب تر است و لذت بیشتری را از سفر خود می برید. در ادامه در مورد هتل زیبای سوکاسا کوالالامپور بیشتر خواهیم گفت.

این هتل نمایی از بافت شهری کوالالامپور و مرکز نمایشگاهی عظیم بدست می دهد و آپارتمان هایی کاملا مهیا با آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری مجزا عرضه می دهد. سالن ورزشی و حوضه فضای باز نیز در آن فراهم شده اند.این هتل که فقط چند بلوک از مرکز شهر فاصله دارد، ۲ کیلومتر تا برج های دوقلوی و ۳ کیلومتر با مرکز خرید  فاصله دارد. تمام سوئیت ها به سیستم تهویه هوا، دوش مخصوص با تمام امکانات، كامپیوتر صفحه تخت و آشپزخانه ای با شكل مخصوص آشپزی و یخچال معمولی مجهز می باشند.

هتل های زیبای کوالالامپور
مهمانان می توانند در تالار ورزشی سعی کنند یا به خاطر تامین مایهتاج خود به مرکز تجاری هتل مراجعه کنند. یک شاتل رایگان نیز بین هتل و مرکز نمایشگاهی و مرکز خرید و كوچه ی چینی ها نو در خیابان رفت و امد می کند. كاباره که در حوالی حوض قرار گرفته اقسام غذاهای آسیایی و غربی را سرو می کند. دسرهای لذیذ و شربت ها نیز در کافه ی مستقر بر طبقه ی آخر بنا شایسته توصیه هستند.

هتل های زیبای کوالالامپور
هتل نوماد سوکاسا در خیابان مهم آمپنگ واقع شده است و اقامتی آكنده از راحتی را راجع به گردشگران تور کوالالامپور حاضر می کند. وسایل حمل و نقل عمومی نظیر راه آهن نیز از محل هتل قابل  دسترس است . امکانات این هتل ۴ ستاره به خاطر گردشگران دوست داشتنی و رضایت بخش بوده و از تنوع و کیفیت اضافی برخوردار می باشد. کادر خدماتی هتل نیز شبانه روز به خاطر برقرای راحتی میهمانان تكاپو کرده و بهترین سرو ها را به شما عرضه می نمایند .

هتل های زیبای کوالالامپور
هتل ۴ ستاره ی سمبل سوکاسا محتوی سوئیت های بزرگ در ادامه سفارتخانه های خیابان جالان امپنگ در شهر کوالالامپور می باشد و دیدنی هایی چون سفارتخانه ها، برج های پطروناس، برج کوالالامپور و ناحیه بوکیت بینتانگ در نزدیکی آن واقع هستند.
سرویس مجانی حمل و نقل هتل همواره بابت رجاع مهمانان به جاذبه های تفریحی و دیدنی های شهر در اختیار است. میانگین میزان ی اتاق ها در هتل سوکاسا ۶۸۹ فوت چهارضلعی است و همه آنها محتوی اتاق نشیمن جداگانه ، اتاق رویا ، آشپزخانه ، امکانات و ابزار پخت وپز هستند که امکاناتی چون مسكن خصوصی خودتان را به خاطر شما مهیا آورده اند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل زیبای سوکاسا کوالالامپور”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی