Call Us

هر آنچه که باید در مورد هتل اورگرین لورل پنانگ بدانید

در این موضع و آنجا ترانسفر فرودگاهی قابل استفاده است که حكماً جدا از بورس بیتوته تان در نظر ملول می شود. در بخش دفع می توانید ۲۴ ساعته با کارمندان سروكار داشته باشید و از مخزن بقچه جسم نیز بهره ببرید. دگرگونی ارز و راهنمای سیاحت نیز در بخش قبول دیده می شوند  اینترنت در تمام نقاط هتل برای مصرف مهمانان تهیه شده و البته مفتی و غیررایگان است. پارکینگ نیز برای هر اتاق بدون نیاز به رزرو قبلی و به صورت مجانی وجود دارد و شما امکان منفعت ادوات از این موضع و آنجا خواهید داشت. در ادامه  در مطلب هتل های مالزی در مورد هر آنچه که باید در مورد هتل اورگرین لورل پنانگ بدانید بیشتر صحبت می کنیم.

آسانسور، چرخ حمل بار و امکاناتی برای كسان کم توان و ازكارافتاده در هتل اورگرین لورل پنانگ چی است. علاوه براین امکان مصرف از خشکشویی، اتوشویی و اتوکشی با پرداخت مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه علی حده برای مهمانان در هتل مهیاسازی شده است. وسیله اندام فکس و کپی، کافی نتی کوچک و اتاق هایی برای انجام کنفرانس، مخصوص سفرهای کاری هستند. مراقبت از کودکان در این هتل انجام می گیرد.کارمندان در اینجا به زبان انگلیسی و مالایایی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۵:۰۰ و ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

امکانات تفریحی هتل اورگرین لورل پنانگ

سرگرمی های تنوع برای شما در ایدون وجد دارد. می توانید در حوضه روباز شنا کنید و یا در کنار آن، روی تخت ها دراز کشیده و ساكت آرامش نمایید. یک باشگاه بدنسازی برای استفاده مهمانان درست شده است. جکوزی و سونا نیز از دیگر تفریحات شی در هتل قلمداد می شود. یک زمین تنیس هم در اینجا وجود دارد که مسلماً استعمال از آن رایگان نیست. برای کودکان یک اتاق بازی طرح ریزی شده که اضافه علاقه مند کننده و جذاب است.

رستوران های هتل

مطعم چینی اورگرین (Evergarden Chinese Restaurant): این كافه غذاهای چینی و یقیناً بین المللی دارد و از ۶:۳۰ صبح تا ۱۰ شب باز است. شما می توانید همه وعده های غذایی را در ایدون میل کنید.کافه لورل (Cafe Laurel): کافه شیک و دوست داشتنی هتل، صبحانه، ناهار و شام سرو می کند و بوفه ای با غذاهای بین المللی دارد.کافه لابی (Lobby Lounge): در لابی می توانید بنشینید و از اسنک ها و میان وعده های خوشمزه ای که برای شما تهیه دیده، نوش جان کنید. موزیک زنده در این کافه از ساعت ۸ تا ۱۲ شب (به جز دوشنبه ها) اجرا می شود.


امکانات اتاق های هتل

همه اتاق ها دارای دروغ پردازی مقبول و کولر هستند و اینترنت وای فای و سیمی مفتی و غیررایگان در معرض توان شماست. كامپیوتر) كنار صفحه تخت اتاق ها، شبکه های دنیوی كلی و کابلی را پخش می کند و تلفن نیز برای شما قرار داده شده است. سرو حمام، دارای عقار آرایشی-بهداشتی، حوله لباسی و سشوار است. یک گاوصندوق هتلی برای مهمانان تجهیز شده و ایضاً اتاق ها دارای سرویس خوش آمد پذیره ابرازعلاقه ۲۴ ساعته هستند.دستگاه قهوه/چای ساز و بطری های آب معدنی بلاعوض :صفت بی مزد از دیگر ابزار مورد نیاز شماست. برای شما مجله نیز به صورت مفتی و غیررایگان آورده می شود.

انواع اتاق های هتل

اتاق دولوکس با دید دریا: ۳۲ متر مربع هستند و یک تخت دو نفره کینگ یا ۲ تخت تک‌نفره دارند. اتاق سوپریر با دید دریا: با مساحی ۳۲ متر مربع، می توانید ۱ تخت دو نفره یا ۲ تخت تک‌نفره در آن ها نظر کنید.سوئیت اکسکیوتیو: این سوئیت ها ۶۴ متر مربع هستند و یک تخت دو نفره کینگ دارند. اتاق دولوکس دبل یا تویین: آن‌ها، ۳۲ متر مربع هستند و یک تخت دو نفره یا ۲ تخت تک‌نفره دارند.

 مرکز خرید گورنی پاراگون: تا این دكه ۵۰۰ متر وهن آسیب دارید. ۱۵ نكته لحظه پیاده روی تا ایدون خواهید داشت و تاکسی شما را ۶ نكته لحظه ای می رساند. مرکز خرید گورنی پلازا: این مرکز خرید ۵۰۰ متر از شما دورتر است که پیاده ۸ نكته لحظه ای و با تاکسی ۶ لمحه ای می رسید.

مرکز خرید استریتس کوئِی: حدود ۲٫۶ کیلومتر تا این دكه گزند تفرق دارید که باید حدودا ۱۵ دقیقه را توسط تاکسی، طی کنید. مسلماً هواپیما) و راننده خلبان ناخدا نیز به این مقصد می رود که ۱ ساعت و ۴۰ لمحه زمان می برد.نانگ تایم اسکوئر: ۹ کیلومتر زمان و پهنا آن را می توانید با تاکسی ۱۳ لطیفه ای طی کنید. با اتوبوس، ۱ ساعت و نیم در راه خواهید بود.رِینبو اسکای واک در کومتار: ۹ کیلومتر تا هتل اورگرین لورل پنانگ گزند تفرق دارد. تاکسی شما را ۱۳ دقیقه ای می رساند و با هواپیما) و راننده خلبان ناخدا ۱ ساعت و ۲۰ لطیفه بعد می رسید. مرکز خرید کومتار: این دكه تا شما ۳ کیلومتر گزند تفرق دارد که توسط تاکسی می توانید ۱۵ لطیفه ای به آنجا برسید. سرنشین شما را بعد از ۱ ساعت و نیم می رساند.

مرکز خرید پرانگین: ۱ کیلومتر از هتل دورتر است. اگر تاکسی سوار شوید حدود ۱۵ لطیفه در راه خواهید بود. توسط سرنشین نیز به ۱ ساعت و ۲۲ نكته لحظه زمان نیاز دارید.موزه واندر فود: این موزه حدودا ۳٫۷ کیلومتر وهن آسیب اش تا هتل است که توسط تاکسی ۲۸ لمحه ای به آنجا می رسید. با مسافر(خودرو ۱ ساعت و نیم در راه خوابید بود. قلعه کورنوالیس: مدت این قلعه تا هتل، ۳٫۸ کیلومتر است که تاکسی شما را بعد از ۱۰ دقیقه و سرنشین بعد از ۱ ساعت و نیم می رساند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هر آنچه که باید در مورد هتل اورگرین لورل پنانگ بدانید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی