Call Us

هتل معروف ورساچه در شهر دبی

هتل معروف ورساچه در شهر دبی
هتل معروف ورساچه در شهر دبی
هتل معروف ورساچه در شهر دبی

در ساختمانی مثل به کاخ های قرن ۱۶ ایتالیایی ، هتل پالازو ورساچه دبی  (The Palazzo Versace Dubai ) یک شاهکار نئوکلاسیک است که با معماری عربی ترکیب شده است. با حیات حق الورود باعظمت و شیک ، سقف افراخته ، مناظری از باغ های نفرت انگیز و خوب و مبلمانی زیبای ایتالیایی ، این هتل به نوع پروری تعیش به سبک ورساچه را نشان می دهد. در ادامه در مطلب هتل های آسیا در مورد هتل معروف ورساچه در شهر دبی بیشتر می گوییم.

هتل معروف ورساچه در شهر دبی

هتل پالازو ورساچه در ناحیه کالچر ویلج ( Culture Village ) با فاصله ۱۵ لطیفه از دسته بین المللی دبی و ۸ نكته لحظه از برج جایگزین واقع شده است. در بدو ادخال میهمانان با دکوری خصوصیت و خارق العاده یونانی پیش رو می شوند و پس از اینکه وارد این کاخ ۵ هنرپیشه می شوند این دلربایی در دکور و نقشه كشی دوچندان می شود.

تمامی لوازم خانه(میزوصندلی و بوفه و مبل و كاناپه) و وسایلی که داخل ۲۱۵ حجره و سوییت این هتل تحكیم ملول اند تمامو جزئی وساطت ورساچه و برگزیده به خاطر هتل پالازو ورساچه دبی طرح ریزی شده اند. همچنین اتاق ها به سبک کلاسیک ایتالیایی نگارگری برنامه ریزی شده اند و آزگار اجزای تو حجره ها به مرحمت برند ورساچه را به رخ می کشند.

این لوکس بودن در اشیاء تو اتاق و حتی کفپوش پارکت آنها به خوبی واضح است. نیز بود نور افزون در اتاق ها موجب می شود بزرگی و شکوه اسباب چیده شده در آن در رنگهای آبی ، بژ و طلایی به بخشش نشان داده شود. اتاق ها ایضاً بالکن و مهتابی بام ناب دارند که از طریق آن میهماندار و مدعو می توانند چشم اندازی كریه از ناحیه کالچر ویلج داشته باشند. موزاییک به کار رفته  در طرح ریزی گرمابه ها نیز دست ساز و ویژه و عام یگانه است و گرمابه بیت ها نیز حاضر به دیوارهای بلورین و بساط بكر و به روز است.

پالازو ورساچه ۸ كاباره دارد که در همگی آنها می تهیه استعداد تمی از این برند لوکس نامی و بی نام را نظر کرد. وانیتاس ( Vanitas ) یک رستوران ایتالیایی است که اضافه شیک و بدیع دکور شده است. كاباره موزایکو ( Mosaico ) با نژاد شخصیت پرابهت و شیکی که دارد در لابی هتل جایگیری نژند است و چشم انداز به دبی کریک و برم عمده هتل دارد. انیگما (Enigma ) نیز كالا اقسام غذاهای فارسی و انیران را سرو می کند و سرآشپز آن نیز یک پزنده مورد بحث موردتوجه طرح شده فارسی و انیران است.

هتل معروف ورساچه در شهر دبی

رستوران انیگما هم فضای باز دارد هم فضای بسته. در این مطعم اقمشه کباب ، قرمه گیاه و حتی دسرهای معمول ایرانی همچون فالوده و شله زرد سرو می شود. جیاردینو ( Giardino) با رخسار ای شكوهمند و مرمرین که دارد گونه ها غذاهای بین المللی ، عربی ، ایتالیایی و غذاهای آبی را سرو می کند. صبحانه در این غذاخوری سرو می شود.گازبو ( Gazebo ) در آبشخور شرقی هتل پالازو ورساچه و در کنار حوضچه آن نو و قدیم اتفاق شده است. این مهمانخانه که در فضای باز واقع شده است غذاهای ترکی ، مراکشی و لبنانی سرو می کند. آمالفی ( Amalfi ) یکی اخری از مطعم های شیک و فضای باز این هتل است که در آن اجناس غذاهای کلاسیک مدیترانه ای بسیجیده می گردد. این مهمانخانه دو کافه نیز دارد که در یکی از آنها خنیا زنده ارتكاب می شود و دیگری با فضایی صبر تر درخصوص ریلکس کردن نازل و گران است.

مرکز اسپای هتل پالازو ورساچه در مرتبه آسمانه همکف واقع شده است و دربرگیرنده اتاق های مشت ومال ، سوییت اسپا ، استودیو برثن و دو آبزن مراکشی ، تالاب ، دوش دمه دود تف و سونا می شود. تالار ورزشی آن نیز روبراه به جدیدترین امکانات ورزشی می باشد.

این هتل علاوه براین یک آبگیر روباز دارد که در ساعاتی از روز کلاس های تحصیل شنا در آن برگزار می شود. افرادی که با سلاله بابت توقف به این هتل می آیند نیز منتظر سرگرم شدن فرزندانشان نیستند چرا که کلوب تفریحی کودکان کل روز آنها را علاقه مند خواهد کرد. كارها خدمت گزاری ها ترنسفر فرودگاهی نیز با پرابهت ترین امکانات نشان دادن می شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل معروف ورساچه در شهر دبی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی