Call Us

افسانه ای ترین هتل دنیا

افسانه ای ترین هتل دنیا

این شاهکار معماری به سبک باواریایی، فكر پنداری از قصه های جان آمده و فقط امیرزاده تودل برو قصه را کم دارد!The Castle Hote (هتل قصر)، در دالیان (شمال شرقی چین) آفریده شده است و به آلبوم «لوکس ترین ها» می پیوندد. این قصر رویایی، فرض از قصه های انس آمده و فقط شاهپور دوست داشتنی ملیح قصه را کم دارد! در ادامه در مطلب هتل های آسیا در مورد افسانه ای ترین هتل دنیا بیشتر می گوییم.

افسانه ای ترین هتل دنیا

لابی با شکوه این هتل رویایی ۲۰۰۰ متر چاربر مساحت دارداین قصر ممتد پس گردنی با چشم انداز وسیعی از عزت تری و شهر، یکی از مهم ترین لنگرگاهها تجاری و مکان های محبوب توریستی است. مکانی است همچون قصرهای «دیو و دلبر» و یا «زیبای خفته». این برج سنگی، با باغ های اغفالگر و لابی مرمرین، دنیا را آسیون کرده است.

مهمانان می توانند از برم داخله هتل (به سطح اندازه گیری ۴۵۰ متر مربع)، و اسپا (SPA) بسیار لوکس (۲۰۰۰ متر مربع)، و چشم انداز اقیانوس دل انگیز از پادگانه هر یک از حجره ها انتها لذت را ببرند.هتل قصر، ۲۹۲ حجره و ۲۹ سویت لوکس دارد. مسافران با صرف حداقل شبی ۹۵ پوند راجع به حساب هر اتاق، می توانند طعم بیتوته در قصر قصه های پری را بچشند.

The Castle Hotel ، کاخی شاهانه بر ارتفاع کوه مشرف به خور و دریای زردهتل قصر؛ شاهکاری داستان ایبرای یک شب اقامت در این سوییت رییس جمهوری، باید ۱۲۶۹۸ پوند بپردازیداگر بخواهید واقعا مثل ملكزاده های دیزنی شادخواری گذران کنید باید مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه هنگفتی بپردازید: سوئیت رییس جمهوری لااقل و اكثراً شبی ۱۲۶۹۸ پوند مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دارد.

افسانه ای ترین هتل دنیا

هتل قصر؛ شاهکاری داستان ایمهمانان می توانند از بركه درونی و بیرونی ۴۵۰ متر مربعی با چشم اندازی از دریا، عهد احوال خوشحالی را در این هتل سپری کنندهتل قصر؛ شاهکاری افسانه ای
بعد از ظهر دل انگیز خود را با صرف چای انگلیسی در این مکان انقضا کنیدنمای باغ: باغ های زینتی و فواره ها، جنت مكان بر اوج قله ظاهر آورده است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “افسانه ای ترین هتل دنیا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی