Call Us

هتل کریستال بدروم بهترین هتل ترکیه

خدمات بخش قبول هتل شامل ورود و خروج اختصاصاختصاصی و یا اکسپرس، میز اجابت ۲۴ ساعته، خدمت ها تور و بلیط، دگرسانی ارز، خزانه جامه دان و جعبه امانات است و شما می توانید از راهنمای آفاق پویی این قسمت، معلومات خوبی کسب کنید. هتل پارکینگ دارد که مفتی و غیررایگان و بدون نیاز به رزرو قبلی بوده و بازهم امکان كرایه ربح سامان نیز از این هتل وجود دارد. اینترنت وای فای را می توانید در تمام قسمت های هتل ویلان و پیداشده و به صورت مفتی و غیررایگان از آن بهره ببرید. در ادامه در مطلب هتل های ترکیه در مورد هتل کریستال بدروم بهترین هتل ترکیه بیشتر صحبت می کنیم.

نگهداری و پرستاری از کودکان با هزینه مجزایی ادا می گیرد که برای اعقاب ها علاوه کاربردی است. سرو های شست و شوی هتل شامل خشکشویی، اتوشویی و اتوکشی با مبلغ جداگانه و نظافت روزمره و واکس کفش مفتی و غیررایگان است. به غرض مسافرین تجاری نیز اتاق های اجرا ادا جلسات و کنفرانس و هم عضو فکس و کپی تمهید شده است. یک دكان خوراکی کوچک در هتل موجود است و سوپر های دیگری نیز وجود دارند که می توانید در آن خرید کنید.

پیت کشیدن در تمام رحبه های هتل به جز بخش های ویژه و عام نامشروع است و ورود جانواران خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری به این هتل مجاز نیست. کارکنان هتل به ۲۹ زبان زنده دنیا از جمله ترکی، کره ای، ایتالیایی، فرانسوی، آلمانی، عربی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و واپسین و آغازین ساعت خروج ۱۲:۰۰ است.

این هتل یک حوض روباز دارد که در کنار آن امکاناتی نظیر تخت و چترهای آفتابگیر قرار غمناك است. این تالاب سرسره ای آبی دارد و برای کودکان ابزار بازی های استخری تهیه گشته است. سونا، حمام سنتی و گروه بدنسازی از دیگر امکانات تفریحی هتل است. در فضای باز هتل می توانید در مبلمان تجهیز شده نشسته و استراحت کنید و یا به ساحل اختصاص هتل رفته و قدم بزنید. هتل کریستال بدروم علاوه براین دارای فضای سبز و تراس است.

برای کودکان امکانات تفریحی متفاوتی مرتب گشته است. برای مثال آن ها می توانند در اتاق بازی داخل هتل باقی مانده و مشغول درگیر دل بسته شوند و یا به زمین بازی خارج بروند و در آنجا از سامان متنوع استعمال کنند. جمع بر آن پازل و بازی های رومیزی تنوع برای آن ها مهیا شده است.

در غذاخوری های هتل، امتعه و اطوار منوها وجود دارد که با تمام مذاق سرشت ها خرسند است که می توانید برای تمام وعده ها از آن استعمال کنید.

امکانات اتاق های هتل

همه ی اتاق های هتل کریستال بدروم دارای بخش ناهارخوری هستند و در یخچال کوچک آن ها خوراکی های بلاعوض :صفت بی مزد و غیر رایگان قرار داده شده است که مسلماً بطری های آب بلاعوض :صفت بی مزد هستند. اتاق ها دارای تلویزیونی هستند که شبکه های دنیوی كلی پخش می کند و در طول جایگیری شما را سرگرم خواهد کرد. در سرو سالم و حمام می توانید از تمام كالا بهداشتی-آرایشی موجود به صورت بلاعوض :صفت بی مزد بهره ببرید که از جمله آن ها می توان به سشوار، حوله، صابون و شامپو تعریض کرد؛ اتاق ها یا دارای وان یا دوش هستند.

سرویس التفات در اتاق به صورت ۲۴ ساعته برایتان ایفا به جریان انداختن می گیرد که در صورت التماس می توانید داده ها بیشتر را از میز قبول دریافت کنید. اگر هوس نوشیدنی گرم کردید، توسط افزار چای/ساز می توانید برای خود یک نوشیدنی دوست داشتنی دم کرده  و نوش جان کنید. قبیله هایی که دارای نوزاد هستند، تخت مربوط به سفر مسافر مفتی و غیررایگان برایشان آورده خواهد شد اما تخت سالمند مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه مجزایی دارد. گاوصندوق هتلی در صورت التماس شما با مبلغ علی حده ای آورده می شود و در فرجام کمد، میز کار و ریا نیكو از دیگر مواردی است که می توان در این قسمت نام برد.

انواع اتاق های هتل

  •  اتاق اکونومی دبل: این اتاق ها ۲۳ متر مربع هستند که در آن یا یک تخت دونفره و یک مبل تخت‌خواب‌شو وجود دارد یا دو تخت تک‌نفره و یک مبل تخت‌خواب‌شو قرار داده شده است.
  • اتاق مدل دبل یا تویین: پیمایش این اتاق ها ۲۵ متر مربع است که دارای یک تخت دونفره و یک مبل تخت‌خواب‌شو یا دو تخت تک‌نفره و یک مبل تخت‌خواب‌شو هستند.
  • اتاق خانوادگی: سطح اندازه گیری اتاق های مربوط به خانواده ۳۵ متر مربع است و در آن ها دو تخت تک‌نفره، یک تخت دونفره و یک مبل تخت‌خواب‌شو قرار غمگین است.

فاصله هتل تا جاذبه های بدروم

مرکز خرید میدتاون: ۷ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی شما را ۳۰ لمحه ای می رساند.شهر آنتیک پدسا: وهن آسیب این ملاحت و دافعه تا هتل ۱۳٫۴ کیلومتر است که تاکسی شما را بعد از ۴۵ لطیفه خواهد رساند.مرکز خرید اوسیس: از شما ۱۴٫۴ کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۳۳ دقیقه ای به این دكه می رسید.

قاپو میندوس بدروم: تا این ملاحت و دافعه تقریبا ۱۴٫۸ کیلومتر فاصله دارید. تاکسی ۴۵ لطیفه ای شما را می رساند. آس بادی های بدروم: ۱ کیلومتر تا شما وهن آسیب دارد که اگر تقدم دهید تاکسی بگیرید حدودا ۳۵ دقیقه بعد شما را خواهد رساند. آمفی نمایش خانه نمایش نمایش نامه و سینما یونانی بدروم: حدودا ۱۵٫۴ کیلومتر تا هتل کریستال بدروم گزند تفرق دارد که تاکسی شما را ۳۰ لمحه ای به آنجا می رساند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل کریستال بدروم بهترین هتل ترکیه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی