Call Us

اقامتگاههای قایقی آمستردام

اقامتگاههای قایقی آمستردام
اقامتگاههای قایقی آمستردام
اقامتگاههای قایقی آمستردام

علاوه بر دوچرخه ، گل های لاله و پنیر ، شهر آمستردام بخاطر کانال های آبی که شهر را به دو نیم شاخه کرده و تا ۱۰۰۰ کیلومتر کشیده شده اند نیز صیت دارد. غزارت از گردشگران نیز مونس دارند در کنار این آبهای نیشدار آبخیز و کانال های شهره شهر جایدهی داشته باشند. در کنار هتل های لوکس و تازه :قید جدید شهر ، گزینه های جوراجور دیگری نیز راجع به حساب بیتوته در کنار کانال ها بود دارد به سان منزل ساختمان سوداگران اغنیا یا آپارتمان های قایقی. همین مبحث اتراق در کنار کانال های آمستردام را خویشاوندی به ونیز دیگرگون می سازد. با لست سکند عدو باشید تا با جان نثار از این مسكن های قایقی در آمستردام آشنا شوید. در ادامه در مطلب هتل های اروپا در مورد اقامتگاههای قایقی آمستردام بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بلو ویو هاوس بوت

آبی ( Blue ) از نام این هتل به رنگ كادر اسكلت در و پنجره های آن که به رنگ آبی هستند تمثیل دارد و ویو (Wave) به معنای موج نیز به آبشخورد هایی از سقف که نظیر به موج مخلوق شده است ویژه تعلق گمشده است. این بلم که روی آب تثبیت گرفته است ۲۰ نكته لحظه پیاده از خانه آنه فرانک گزند تفرق دارد و دارای دو خانه شكیبایان دونفره ، یک آبزن یار و دشمن با وان ، یک آشخانه و یک سرا دیس كوچك همنشین با یک پیانو نیز است. یکی از دلربایی های آن تراسی است که در فضای باز و پابرجا در کنار آب تحكیم دارد و میهمانان هتل می توانند در این ایوان و کنار این آبها به غذاخوردن و دنج کردن بپردازند. فقره سبب اینکه میهمانان این هتل اقامتی استراحت و بلا مزاحم داشته باشند نیز اكناف آن تا جای ممکن گیاهان افراشته قد کاشته شده است تا افرادی که در این هتل قایقی توقف می کنند ساكن آسوده باشند.

اقامتگاههای قایقی آمستردام

لیتل آمستل هاوس بوت

هتل قایقی لیتل آمستل بروی رودخانه آمستل استواری متاثر است. این هتل دو خانه شكیبایان ، یک آشپزخانه معاشر با اسباب نسپرسو و یک غذاخوری دارد. طرح ریزی داخلی آن علاوه موخر و بسان به خانه های منهتن است. نور موقر بی جنبش ، کفپوش چوبی و رنگهای صریح و كریه ، همچنین اسپیکرهای بلوتوث از یكباره وجه ممیزه های این هتل کنار آب هستند.

کاپیتان آنا

کاپیتان آنا یک کشتی پدالی سال ۱۹۱۱ بود که امروزه به یک هتل با ۱۲ خانه که به روی آب آویخته هستند تحول شده است. ۱۰ اتاق این هتل دونفره و دو سرا آن تک نفره است که هر یک از آنها گرمابه مخصوص خودشان را دارند. در روی سیما کشتی نیز كافه آن با میز صندلی های چوبی و لاله گون ، جمیل پیشواز از میهمانان این هتل قایقی می باشد.

پانتئوس تاپ هاوس بوت

خانه قایقی پانتئوس کمتر از ۳۰۰ متر از منزل ساختمان آنه فرانک در یکی از کانال های حقیقی آمستردام نو و قدیم اتفاق شده است. فقط یک منزل دونفره در این خانه قایقی حیات دارد که آن را به خاطر زوج های رسیده شعار آل می سازد. این مسكن قایقی یک آشخانه ، غذاخوری و مبلمان ملایم و ساده دارد و به روی دیوارهای آن نیز نگارگری طراحی ها و رگه هنری وصله زینت آویخته شده است. یک صفه هم راجع به حساب ایستادن و لذت برنده شدن ورزیدن بازی كردن سرگرم شدن از چشم انداز و آب نیستی دارد.

هتل سون بریجز

این هتل در تقاطع بین دو کانال Reguliersgracht و Keizersgracht قرار متاثر است و به راسته گل شهر آمستردام نزدیک است. اغلب اتاق های آن رو به آب حادث :اسم تازه شده اند و جانباز بعدی چشم انداز به سوی باغ هتل دارند

اقامتگاههای قایقی آمستردام

هتل کانال هاوس

این هتل بوتیک ۲۳ اتاق دارد و درون چند منزل ساختمان محترف چرند به قرن ۱۷ خلق شده است.بسیاری از منزل های آن چشم انداز به سوی کانال Keizersgracht دارند. بالعكس قدمتی که هتل دارد ، نقشه كشی آن بسیار مدرن و شیک است. تو منزل ها امکاناتی مانند مونتاژ نوا آذوقه تخت ، مخده های جنس ساتن حیات دارد.

هتل آمستردام کانال

هتل آمستردام کانال در تقاطع کانال های Lijbaansgracht  و Reguliersgracht جایگیری گرفته است. این هتل فقط ۱۰ لمحه تا پاافزار Rijksmuseum گزند تفرق دارد. هتل آمستردام کانال دو نوع حجره به چشم انداز به سوی کانال دارد. خانه های معیار که دارای آبزن مرمرین هستند و حجره های دلوکس که کمی لوکس تر از خانه های نادره و عادی بوده ، فضای بزرگتر و تابخانه لوکس و تامین به وان دارند.

هتل تورن

از وفور و كمی از حجره های این هتل می توانمندی چشم اندازی نفرت انگیز و خوب از کانال Keizersgracht یا کانال خدیو را دید. بیت های مقیاس ، دلوکس دونفره ودلوکس سه نفره همگی رو به کانال هستند و از امکاناتی مدرن و لوکس منتفع می باشند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اقامتگاههای قایقی آمستردام”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی