Call Us

بهترین هتل های برفی دنیا

بهترین هتل های برفی دنیا
بهترین هتل های برفی دنیا

هتل بالئا در رفعت ۲ هزار متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است. این وثاق که از معروفترین هتل های یخی در جهان می باشد هر ساله به وسیله بلوک های یخی از دریاچه بالئا با الگوسازی های جدید بازسازی می گردد. همگی اتاق های این هتل دارای تخت یخی با تشک های راحت و پوست و خز می باشد که می تواند تجربه ای ناجور از اقامت برای هر فردی انشاد نماید. کسانی که شب را نیز در این مكان می گذرانند به آن ها کیسه خواب ارائه می شود. دسترسی به هتل یخی بلئا تنها به وسیله تله کابین امکان پذیر بوده و رستورانی با غذاهای بین المللی نیز در برگزینی مسافران قرار دارد. در ادامه در مقاله ی بهترین هتل های برفی دنیا با ما همراه باشید.

بهترین هتل های برفی دنیا

هتل برفی یکی از بخش های قلعه برفی کمی (Kemi) در فنلاند می باشد که به طور کامل از برف و یخ پوشیده شده است. این اقامتگاه که از معروفترین هتل های یخی جهان است از سال ۱۹۹۶ در هر شتا با طراحی مغایر بازسازی شده است. با وجود اینکه پیکربندی های ممتاز و متعارف متباین برای ایجاد امتحان های جدید ساخته می شوند اما برخی از عناصر این قلعه برفی تکراری است از جمله یک کلیسا، یک رستوران و یک هتل. دمای متوسط اتاق ها منفی ۵ درجه بوده اما تمام اتاق ها با تخت هایی از پوست بره و کیسه های خواب تهیه بینی شده اند. علاوه بر این نیز برخی اتاق ها دارای تزیینات یخی می باشند.

هتل برفی کرکنز

هتل برفی کرکنز در سال ۲۰۰۶ برای اولین بار در یکی از زیباترین محیط های نروژ افتتاح شده و توانست به نام یکی از بهترین هتل های یخی جهان خبرگی ای ناجور و شگفت انگیز را برای مهمانانی که اتراق در آنجا را آزادی کرده بودند به وجود آورد.

 

این زادگاه یخی در یکی از شهرهای قطب شمال و در نزدیکی مرز روسیه قرار گرفته است. هر ساله شتا در حدود ۲۰ دسامبر بازگشایی می گردد. تمامی ساختارهای هتل های یخی جهان با برف و یخ ساخته شده اما برای سهولت در خواب در هتل برفی کرکنز از تخت های نرمال و تشک استفاده شده است. در کنار این هتل برفی یک بنا با سیستم گرمایشی و همچنین رستورانی با غذاهای گرم وجود دارد.

هتل سرد و براق

هتل دگلیس در فاصله ۵ کیلومتری در شمال شهر کبک کانادا و در دامنه کوه های لورانتی قرار افسرده است. این نخستین نوع از هتل های یخی جهان بوده که از سال ۲۰۰۱ در آمریکای شمالی بنا گردید. از آن سال تاکنون بیش از یک میلیون نفر از این هتل خدانگهداری کرده اند. هتل دگلیس هر ساله در اوان ماه ژانویه افتتاح شده و طول عمر آن سه ماه می باشد. ازاین رو تا پیش از ماه آوریل از بین خواهد رفت. تنها حمام گرم این هتل است که در یا ساختار عایق جدا قرار گرفته است. اضافه بر اینکه می توانید استادی ای الوان از یک اقامت را در اینجا داشته باشید، یک کلیسا نیز در این محل قانع و ناسازگار آماده می شود و می توان مراسم عروسی را در آن برگزار نمود.

بهترین هتل های برفی دنیا

هتل یخی و اسکیمویی آلتا

یکی دیگر از معروفترین هتل های یخی جهان در کشور نروژ واقع شده اند. این هتل یخی هر ساله از برف و یخ ساخته شده و به مهمانان خود تجربه ای برجسته از اقامت در مکانی متمایز را در شمال این کشور ارائه می نماید. پتوهایی از پوست گوزن شمال در کنار کیسه های خواب بسیار گرم احساس خوبی را ارائه می کند. این در حالی است که دمای هر اتاق معمولا بین منفی ۴ تا منفی ۷ درجه می باشد اما مسافران مزیت می دهند که خود را با لباس گرم نگه داشته اما این تجربه متنوع و مشابه را از دست ندهند. این نوع از هتل های یخی در جهان همچنین دارای یک سونا و ۲ وان حمام آب گرم در فضای باز بوده تا اقوام بتوانند خود را گرم نمایند. افزون بر این سافاری با موتور سیکلت در محیط اطراف یکی از تفریحات این منطقه می باشد.

هتل یخی

آیس هتل یکی از معروفترین هتل های یخی جهان بوده که در روستای کوچک یوکاسیاروی در شمال سوئد واقع شده است. این هتل آغازین تجربه خلاف برای مسكن در میان یخ ها بوده است. پس از اینکه در سال ۱۹۹۰ این اقامتگاه برای اولین بار بازگشایی گردید، هر ساله از ماه دسامبر تا آوریل این مکان مجدد ترمیم می شود. تمام این هتل از برف و بلوک های یخی تشکیل شده که از رودخانه یخ زده تورنه (Torne) استخراج می شود. در اینجا حتی عینک ها نیز از نوار یخ خلقت شده است. علاوه بر این مستنهای غزارت نیز از تجربه متفاوت توقف در یکی از بلوز بی آستین هتل های یخی جهان وجود دارد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بهترین هتل های برفی دنیا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی