Call Us

هتل شرایتون سفیا بالکان در صوفیه بلغارستان

هتل شرایتون سفیا بالکان در صوفیه بلغارستان
هتل شرایتون سفیا بالکان در صوفیه بلغارستان
هتل شرایتون سفیا بالکان در صوفیه بلغارستان

صوفیه در بلغارستان همواره به داشتن برترین هتل های بلغارستان مشهور بوده است. امکانات و خدمات هتل های صوفیه همواره زبان زد گردشگران تور بلغارستان بوده است. اگر زمانی به بلغارستان و شهر صوفیه آن سفر کردید، حتما متوجه این کیفیت بی نظیر خواهید شد. ما در ادامه هتل شرایتون سفیا بالکان در صوفیه بلغارستان را به شما معرفی خواهیم کرد؛ با رزرو مهرهتل همراه باشید.

اولین هتل شراتون در سال ۱۹۳۷ میلادی در شهر اسپرینگ فیلد ماساچوست آمریکا توسط ارنست هندرستون و رابرت مور احداث شد. طی دو سال بعد آن‌ها سه هتل دیگری را نیز در بوستون خرید کردند و بسیار زود کار خود را توسعه دادند تا آنجا که مجموعه ی هتل‌های آن‌ها از مین تا فلوریدا  پهنه پیدا کرد.

بهترین هتل بلغارستان
تا انتها سال ۱۹۴۷ میلادی، هتل‌های زنجیره ای شرایتون فوق العاده مشهور شدند تا آن جا که نخستین هتل‌های زنجیره ای بودند که در فهرست سهام بازار بورسسهم ها نیویورک جای گرفتند.اولین توسعه‌ی بین‌المللی هتل‌های زنجیره ای شرایتون در سال ۱۹۴۹ میلادی و با فروش مجموعه ی هتل‌های زنجیره‌ای کانادایی صورت گرفت و پس از آن نیز به سرعت در تماماً دنیا وسیع شد.

در سال ۱۹۶۰ میلادی اولین هتل‌های شرایتون در آمریکای لاتین و خاورمیانه راه اندازی شد و تا سال ۱۹۶۵ میلادی میزان کل هتل‌های شرایتون در تمام جهان به یکصد تنها رسید. هتل‌های شرایتون نخستین مجموعه ی هتل‌های زنجیره ای بین‌المللی بود که در جمهوری خلق چین (سال ۱۹۸۵ میلادی) موفق به راه اندازی یک هتل شد.

بهترین هتل بلغارستان
هتل شرایتون صوفیه یکی از معروف‌ترین هتل‌های صوفیه است. این هتل با قرارگیری در یکی از عالی ترین منطقه‌های صوفیه و رابطه داشتن امکانات رفاهی بسیار ممتاز، اقامت شادمانی را بابت مسافران تور بلغارستان رقم می‌زند.
موقعیت جغرافیایی بی نظیر، از خاصیت های عالی این هتل می باشد.کلیه اتاقهای این هتل تمیز و ساکت می باشد. امکانات رفاهی هتل شامل مشت ومال ، سونا ، مرکز سلامتی و آبگرم می باشد.اين هتل داراي ۱۸۴ سرا مي باشد.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از دخول هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند. اين هتل با داشتن فروشگاه هاي فراوان به خود ميبالد.

بهترین هتل بلغارستان
يک صرافی نيز در هتل نیستی دارد.اتاق نشست کاملا فراهم در هتل چیز می باشد. اتومبيل کرايه نيز بنا به خواهش ميهمانان، در اختيار آنان ایستادگی خواهد گرفت.در پوست درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.برنامه تفرج خود را نيز از ما بخواهيد.شما نيز مي توانيد از فعالیت ها زيبايی آرايشگاه هتل مصرف کنيد.

هتل شرایتون سفیا بالکان صوفیه
اکثر اتاق‌های هتل، سوئیت‌های با عظمت هستند که قسمت خانه و اتاق‌خوابشان جداست. اتاق‌ها با همراه داشتن مبلمان لوکس، موکت‌فرش و پرده‌های کرمی‌رنگ و تخت‌خواب‌های راحت، فضایی بسیار باتانی و گرم‌ونرم دارند. شب‌ها پنجره‌های بزرگ اتاق، قابی بسیارزیبا از شهر روشن و تازه صوفیه را در برابر چشمانتان می گذارند و روزها فضای سرا را بسیارروشن و دلباز می‌کنند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل شرایتون سفیا بالکان در صوفیه بلغارستان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی