Call Us

هتل نووتل آمستردام را بیشتر بشناسید

هتل ها یکی از مهم ترین نیاز ها برای هر مسافری هستند که در صورت عدم کیفیت آنها، سفر شما با مشکلاتی مواجه شده که بسیار جدی است و در مواردی سفر خوب شما را خراب می کند. امستردام یکی از بهترین انتخاب ها برای سفر شما است. در صورت که توان مالی سفر به امستردام را دارید نیاز است که هتل نووتل آمستردام را بیشتر بشناسید و از آن استفاده نمایید. هزینه ی مناسب و سایر ویژگی های این هتل چهار ستاره را می توانید در ادامه این پست مطالعه نمایید.

خدمات رفاهی هتل نووتل آمستردام- میز پذیرش

ورود به هتل نووتل آمستردام از ساعت ۳ بعد از ظهر تا نیمه شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را واسپاری دهید. پارکینگ اختصاصاختصاصی در داخل ساختمان هتل قرار متاثر که هزینه ای هرروز اخذ می کند و نیاز به رزرو ندارد. یک یام رله شارژ برقی و پارکینگ حراست شده برای استعمال شما مهمانان، در کنار هتل قرار غمگین است. با این حال می توانید از هتل، ادوات کرایه کنید. ترانسفر فرودگاهی و سرویس حمل و نقل مثل هماهنگ تاکسی، نیاز به پرداخت مبلغی جداگانه دارد.

اگر اهل دوچرخه خودرو هستید، از دوچرخه های هتل، کرایه کنید. كارها خدمت گزاری ها خشکشویی، اتوشویی، اتوکشی و پرس ازار با بورس جداگانه مهیا می شود. استدعا اتو مجانی می باشد. برای شما مهمانانی که نیاز به انجام ملاقات های کاری خود دارید، ۱۰ اتاق ملاقات،فضای کنفرانسی به متراژ ۱۳۰۰ متر، یک مرکز تجاری و خدمت ها فکس و فتوکپی در نظر غمگین شده است. خدمت ها متنوعی برای اشخاص کم توان یا نا توان در نظر رنجیده شده و برای کودکان می توانید از فعالیت ها محافظت آن ها بهره مند شوید. از دیگر خدمت ها و امکانات هتل می توان به این مناسبت ها ایما کرد:

آسانسور
ویلچر برای مهمانان کم توان یا ناتوان
مجرد مفتی و غیررایگان و كامپیوتر) كنار در لابی
تهویه مطبوع
استند روزنامه
مغازه کادویی
فضایی برای كسان غیر سیگاری

خدمات رفاهی هتل نووتل آمستردام- اتاق ملاقات
امکانات تفریحی هتل نووتل آمستردام

از تفریحات و شادمانی های هتل می توان به فضای بازی در داخل بنیان تمثیل کرد که بازی های فکری معتاد خواهر شبیه پازل و تخته دارد. میز تنیس، و زمین بازی کودکان دوران خوشی را برای شما و سلاله تان رقم می زند. اتاق بخار و سونای هتل به شما راحت را هدیه می کند و تراس مکانی برای مهر گرفتن می باشد. برای تكالیف ورزشی خود به كمیته سنخیت اندام بروید. مرکز ناخوشی و حمام آبگرم نیز دارد. دیگر تفحص های تفریحی در نزدیکی هتل شامل اوضاع زیر می باشد:

ویژگی های هتل های اروپا – امستردام:

رستوران هتل

صبحانه هر صبح بین ساعات ۶ تا ۰۹۳۰ صبح سرو می شود و نیاز به آهار دارد.

رستوران یو آر بی ان URBN: این كاباره اقمشه غذاهای بین المللی را برای صبحانه، چاشت و شام سرو می کند. برای کودکان منوی علی حده ای در نظر گرفته است. خدمات پذیرایی در اتاق شب هنگام روزی ارائه می شود.

امکانات تفریحی هتل نووتل آمستردام- باشگاه
امکانات اتاق های هتل

نظافت روزمره اعمال می گیرد. تمام اتاق ها فضایی اخت فضای وثاق به همراه میز مداقه دارند. امکانات مدرن آن ها شامل چای و قهوه ساز و یک یخچال کوچک می باشد. تمام ۶۱۰ اتاق با آمیختگی مطلوب دارای کنترل ترتیب کننده از درون اتاق، اینترنت وای فای رایگان، تلفن، فیلم های سینمای خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری و مونتاژ صفحه تخت دارای شبکه های دنیوی كلی نشان دادن می شوند.

امکانات اتوکشی در صورت درخواست، منوی انتخاب بالشت، پرده های ضخیم برای نهی و امر از ورود نورهای مزاحم، گاوصندوق دیجیتالی، اسلوب گرمایشی و تخت اضافه (با جلا مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه مجزا) نیز از دیگر امکانات می باشد. در حمام های خصوصی ترکیبی از دوش و وان، اسباب آرایشی-بهداشتی بلاعوض :صفت بی مزد و سشوار قرار داده اند. می توانید از اتاق های چسبیده به هم نیز كاربرد کنید. برای رزرو اتاق در هتل نووتل آمستردام سری به قسمت رزرو هتل آمستردام در سایت الی گشت بزنید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل نووتل آمستردام را بیشتر بشناسید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی