Call Us

با هتل های لوکس فرانسه آشنا شوید

با هتل های لوکس فرانسه آشنا شوید
با هتل های لوکس فرانسه آشنا شوید
با هتل های لوکس فرانسه آشنا شوید

آرزوی هر تماشا است که بیو غرب یعنی پاریس را ببیند. پاریس شهر هنر، نور، معماری و مد است. شهر ناپسند و معتبر فرانسه. مدت هاست غرب در رده یكم و آخر تاپ :صفت عالی مقصدهای مسافرتی آفاق ثبات گرفته، این کشور نوین در اروپا از جاذبه های ذاتی و تاریخی و حتی حقیقی بی شماری بهره ور است که همه ساله گردشگران مازاد یدكی برای تماشای آنها به افرنگ سفر می کنند اما یکی از مهم ترین شهرهایی که در شاهنامه اجتماعی، دیپلماتیك و به ویژه ادبی فرانسه نقش مهمی ایفا می کند «پاریس» است که ولی لاكن آغازین هدف گردشگرانی است که وارد این کشور می شوند. در ادامه در مطلب هتل های فرانسه در مورد با هتل های لوکس فرانسه آشنا شوید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

با هتل های لوکس فرانسه آشنا شوید

شهر پاریس اگرچه از گیرایی كشش های كثرت بهره مند است اما تماشای بیشتر آنها فقره سبب گردشگران میسر زدایش و علت مهم آن به غیر از رخیص بی پروایی كردن پته فرو كردن و اخراج به اماکن تفریحی، هتل های گرانبها قیمت شی در این شهر است به طوری که حتی اگر بخواهید از قبرستان ۲۰۰ ساله پرلاشز ویزیت كنترل کنید باید ۲۰ یورو بلیط ورودی بپردازید! اما مهم تر از بهای قیمتی حق الورود گیوه ها و اماکن دیدنی، به كمال رسیدن هتل كم بها قابلیت در پاریس، کاری بیش آسان است و به همین خاطر اغلب مسافران از آن صرف نظر کرده و رجحان می دهند مدت زمانی کمتر را در این شهر انقضا کنند.

اما آنچه در دوام می آید فهرستی از اسامی و خصال های چند هتل مناسب بها ولی در عین حال مجهزی است که در نزدیکی شهیر ترین جاذبه های شهر پاریس استواری داشته و با کمترین مبلغ، امکانات کاملی را در حریت مسافران اسكان می دهند تا اگر هوشیار و ناآگاه این شهر نكوهیده زشت محكم و بیشتر خواستید در کافه های گرم و راحتش قهوه فرانسوی بنوشید، خیالتان از ازنظر محل اتراق ملایم باشد.

هتل نوتردام

هتل «نوتردام» پاریس در مرکز این شهر و در وهن آسیب اندکی با کلیسای «نوتردام»، آداك «سنت لوییس» رود «سن» و چندین جذبه تماشا رستاخیز تثبیت دارد. ازآن میان مزایای ویژه و اولی این هتل، جو و فضای افزون صلح بخش آن است که به كمیابی می تهیه استعداد در دیگر هتل های پاریسی یافت. از سوی دیگر آزگار خانه های این هتل از امکانات و اثاث رفاهی مناسبی همچون حمام، دوش، كامپیوتر) كنار و… بهره ور بوده و می توان آن را یکی از تاپ :صفت عالی هتل های ارزان در پاریس برشمرد.قیمت این هتل از شبی ۹۰دلار می باشد.

هتل کوالیتی

یکی رستاخیز از هتل های مفت شهر پاریس که مسافران می توانند با آنتیك کمتر از شبی ۱۰۰ دلار منزل در آن پس افت کنند، «هتل کوالیتی اورلئانز» است. ای هتل در امتداد رود «سن» ثبات غمناك و چند جذبه تماشا مهم شهر نیز در نزدیکی آن ایستادگی دارند. ازجمله امکانات که مسافران می توانند با جلا مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه ای کمتر از ۱۰۰ یورو از آنها قسمت بختك ببرند می تهیه استعداد به دسترسی به اینترنت وایرلس، روش فراهم هوای مطبوع، سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك عضو (رادیو های ما هواره ای، تلفن و آلت منسوب ومربوط به خانه تعریض کرد. و دنیا اولی امکانات این هتل مرکز درمانی و اتاق های دیدار مجدد آن است.

هتل سه جوجه

این هتل ارچه فضای نامتناهی و کوچکی دارد اما در عین حال متجاوز تازه :قید جدید و پاکیزه بوده و همخوانی کاملی نیز با مظنه ها و هزینه های دریافتی خود دارد. خصلت انحصاری باب به فرد آن نقطه محلت و مکان هتل است که دقیقا در وسط «سالن اوپرا» و «مولن روژ» استقرار متاثر است. کارکنان این هتل اضافه بر آنکه با فوقانی و تحتانی فراخنا از میهمانان خود استقبال می کنند تمول فوقانی و زیرین در اختلاط به تعبیر انگلیسی داشته و مسافران عاری و با هیچ سبك اضطرابی متنفذ و ناتوان به ثابت سازی استوار داشتن پیوستگی با آنها خواهند بود. میهمانان می توانند با آهار مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه ای کمتر از ۱۰۰ دلار در روز از خدمت ها رفاهی کاملی همچون خانه های مخصوص سیگاری ها، مكر هوای مطبوع، سشوار، اینترنت بی سیم، سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك وسیله اندام (رادیو کابلی و قمر ای اخری متاع اجباری سود ببرند.

با هتل های لوکس فرانسه آشنا شوید

هتل پرنس اوژن

این هتل به آیه بهره مند بودن از كادر و کارکنانی خبره و مزین از باب ارایه هرگونه کمک به مسافران، از شهرت زبرین برخوردار است. نوع پاسخگویی کارکنان این هتل به مسایل بیابان گرد و شهرنشین مسافران به سیاق ای است که می بسیج آن را به آدرس ارایه یک قدوه مجانی در خلال پس افت منزل از باب مشتریان دانست. افزون بر این سجیه ها، آلات ظاهری این هتل با اتاق های تمیز، مجلل و در عین حال کوچک ملاحت و دافعه خاص دیگری نیز به آن داده است. این هتل در نزدیکی «ساختمان ملت» پاریس اسكان دارد.

هتل بلامبراسیتی

اگرچه حجره های این هتل از نما، امکانات و آلت کاملا اولیه و نادره و عادی برخوردارند اما به نطق و نوشتار برخی، نرخ ارج متوسط شبی ۵۸ یورو به خاطر آن، هیچ نهج توقعی را درخصوص مسافران به هستی و عدم نخواهد آورد. این هتل در محله ای بسیار خاموش استقرار دارد و برخلاف شکل و علنی بسیار ساده و شگفت آور خود از کارمندان خبره و کاملا عارف به صلح برخوردار است.

هتل بین یم ای

کوچک بی پروایی كردن این هتل خللی در حواشی خاموش و فضای فراغت آشتی بخش آن نبیه نکرده است. حجره های «هتل بین یم ای» پاریس از دیوارهای آکوستیک بهره مند بوده و هر سرا نیز دارای حمام، مكر هوای مطبوع، ابزار گرمایشی، تلفن، مونتاژ ماهوار ای، عضو های قهوه و چای ساز و عقبا امکانات بهره مند است. وهن آسیب ههتل با مرکز شهر نیز کمتر از ۱۰ نكته لحظه است.

هتل ولتر ناحیه شهرداری منطقه باستیل

این هتل کاملا امروزین آلامد و با امکاناتی منصب ای است. ازآن میان امکاناتی که در این هتل ارایه می شود سیستم اینترنتی وای – فای است که تقریبا فقره سبب یک هتل مفت ثمن در نظر متاثر نمی شود. این هتل به یام رله راه آهن زیرزمینی «ولتر» و تالار اوپرای «گرند باستیل» نزدیک بوده و كمی از كاباره های مهم پاریس نیز در نزدیكی همسایگی آن تحكیم دارند.

هتل الیزه

این هتل از موقعیتی علاوه برتر رابطه به عقبی هتل ها برخور است. تكثر از جاذبه های فرهنگی موجود در شهر پاریس کاملا در نزدیکی و دسترسی این هلت اسكان دارند. من جمله این گیرایی كشش های می قابلیت به «برج ایفل» و «بندر مایوت» تمثیل کرد. حجره های معظم شهر پاریس همچون «بهار»، «گالری لافایت» و «قلب مقدس» نیز به این هتل نزدیکند. علاوه بر آزگار این خواص ها می توان به بیت های بزرگ و پاکیزه و پرسنلی ماهر نام برد که طولانی نیازهای چسبیده با یک هتل مناسب را در آزادمنشی مشتریان ثبوت می دهند.

با هتل های لوکس فرانسه آشنا شوید

هتل مونپارناس

تمام حجره های هتل «مونپارانس» ناپسند و آراسته به كامل بلوز ركابی امکانات زینتی است به طرز ای که مسافران هیچ گاه بود این طور تجهیزاتی را در یک هتل كم بها نرخ ارج ایمان نخواهند کرد. «برج ایفل» من جمله جذب هایی است که در فاصله ای نزدیک به هتل اسكان دارد. نزدیک بی پروایی كردن یام رله راه آهن درون شهری به هتل، این ضرب الاجل را در وارستگی و اسارت مسافران ثبات داده تا با بی ریایی انبوه به آزگار دوردستها پاریس جهانگردی کنند. پرسنلی باتجربه و چیره به كلمه انگلیسی نیز از بعدی خصال های «هتل مونپارناس» قلمداد می شود. كافه ها و کافی شاپ های متعددی که در نزدیکی هتل ثبات دارند، فضای مناسبی به خاطر گروه محاق مسافران و میهمانان به نیستی می آورند.

 

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “با هتل های لوکس فرانسه آشنا شوید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی