Call Us

با سه هتل برتر پاریس آشنا شوید

سه هتل برتر پاریس
سه هتل برتر پاریس
سه هتل برتر پاریس

شهر پاریس یکی از شهر های فوق العاده زیبا و جذاب کشور فرانسه است که هر ساله شاهد سیل فراوانی از توریست ها و گردشگران است که برای دیدن جذابیت های گردشگری این شهر اسرار آمیز به این شهر زیبا سفر می کنند و از آب و هوایی لذت بخش کشور فرانسه استفاده می کنند.این شهر یکی از رمانتیک ترین شهرهای اروپایی است. در این مقاله با سه هتل برتر پاریس آشنا خواهید شد.

شما برای اقامت در این شهر نیاز دارید که در یکی از هتل های مناسب پاریسی اقامت کنید.

سه هتل برتر پاریس

سه هتل برتر پاریس

هتل لی بارگاندی

شهر پاریس مملو از هتل های لوکس می باشد از جمله هتل Le Burgundy Paris با خدمات باورنکردنی خود پذیرای مهمانان می باشد. میهمانان می توانند از اتاق های راحت هتل لذت کافی را ببرند موقعیت جغرافیایی بی مانند، از ویژگی های خاص این هتل می باشد. این هتل دارای اتاق های بسیار تمیز می باشد. خدمات کارکنان مجرب و حرفه ای هتل سبب شده تا هتل خواسته‌ی تمامی گردشگران باشد.

هتل لی بارگاندی

هتل لی بارگاندی

این هتل برای تفریح و لذت ساکنان خود تدابیر خاصی اندیشیده است. نظیر امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ، جکوزی، سونا، مرکز بهداشت وسلامت و آبگرم، حمام ترکی و استخر سر پوشیده که تمام فصل می باشد. از دیگر جاذبه های هتل می توان به ارائه خدمات نگهداری از کوکان نیز اشاره کرد.این هتل دارای ۵۹ اتاق می باشد. شیشه های دوجداره اتاق ها نیز از ورود هرگونه سر و صدا در هنگامی که شما استراحت می کنید جلوگیری می کند.

هتل لی بارگاندی

هتل لی بارگاندی

هتل ایبیس ایتالی تلبیاک

این هتل در چند قدمی موره لوور فرانسه قرار دارد و همچنین به ایستگاه مترو و پارک جذاب CHOISY نزدیک است. هتل ایبیس ایتالی تلبیاک شامل ۶۰ اتاق که دارای، اتاق های خانوادگی، اتاق های ۱ تخته، ۲ تخته و استاندارد می باشد. اتاق ها در اندازه های مختلف وبا رنگ هایی دلنشین  طراحی و تزئین شده است.

هتل ایبیس ایتالی تلبیاک

هتل ایبیس ایتالی تلبیاک

اتاق هایی با نور مناسب، بالکن، پذیرایی در اتاق، خدمات  ۲۴ ساعته، سیستم تهویه و گرمایشی مناسب، تلویزیون ال ای دی، ماهواره با کانال های پخش موزیک، حمام با سرویس کامل، صندوق برای نگهداری اشیا ارزش مند، وای فای پر سرعت  و میز تحریر، فقط جزیی از امکانات اتاق های هتل ایبیس ایتالی تلبیاک می باشد. تریا و رستوران هتل با سرو انواع خوراک های محلی و بین المللی از میهمانان پذیرایی خواهند کرد.

هتل ایبیس ایتالی تلبیاک

هتل ایبیس ایتالی تلبیاک

هتل Le Meurice

یک هتل معتبر و لوکس در یکی از بهترین ناحیه های گران قیمت پاریس است که بی شک می توان آن را در گروه بهترین هتل های فرانسه قرار دارد. این هتل که در سال ۱۸۱۵ بنا شده است و یکی از کهن ترین و معروف ترین هتل های پاریس محسوب می شود، در کنار باغ تویلری در سمت راست رود سن قرار گرفته است. این هتل ۱۶۰ اتاق و ۴۰۰ پرسنل دارد.

هتل Le Meurice

هتل Le Meurice

این هتل مهد فرهنگ و تاریخ فرانسه است. در طی فعالیت دو قرن خود، از چهره های معروف بسیاری مانند پادشاهان، نقاشان، هنرمندان، نویسندگان و بازیگران سینما میزبانی به عمل آورده است که از آن جمله می توان به آلفونسو سیزدهم پادشاه اسپانیا، رودیارد کیپلینگ نویسنده انگلیسی، ادمون روستاند نویسنده و شاعر فرانسوی، فرانکو زفیرلی کارگردان سینما از ایتالیا و لیزا مینلی اشاره کرد.

هتل Le Meurice

هتل Le Meurice

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “با سه هتل برتر پاریس آشنا شوید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی