Call Us

با هتل پورتو پالاسیو پورتو بیشتر آشنا شوید

معرفی هتل های لوکس و شناخت تمامی خدماتی که عرضه میکنند را می توان یکی از بهترین راه های انتخاب هتل مناسب برای سفر های مختلف دانست. قصد ما از این پست این است که شما با هتل پورتو پالاسیو پورتو بیشتر آشنا شوید تا بتوانید برای سفر های خودتان با آگاهی کامل آن را انتخاب نمایید.

 

هتل های پرتقال

 

ساختمان هتل پورتو پالاسیو پورتو Porto Palácio در منطقه پرطرفدار بوآویستا واقع در حدود ۳ کیلومتری میدان اصلی شهر، آلیادوس واقع شده است. به این دلیل دسترسی به جاذبه های کلیدی پورتو کشور پرتغال ثروتمند كاربرد از حمل و نقل عمومی یا تاکسی است.

ایستگاه متروی کاسا دو موزیکا Casa da Música در فاصله ۱۲ دقیقه ای این هتل ۵ ستاره دارد، اما ایستگاه كشتی های شهری درست جلوی ساختمان می باشد. در این منطقه غزارت از کافه ها و مغازه ها را می توان یافت، از جمله بازار داخلی مرکادو بوم ساکسو  Mercado Bom Sucesso. در متن زیر مجله الی گشت خصوصیاتی همچون خدمات رفاهی، تفریحی، جایگاه و فاصله هتل پورتو پالاسیو پورتو تا دیدنی های این شهر را به تفصیل بیان می کند.

نگهبان و دربان در ورودی هتل خواست شما را می کشند تا زمان ورود به هتل از طریق در شیشه ای چرخشی، در حمل بار و چمدان به شما کمک کنند و در داخل هم، آسانسوری شیشه ای و لوسترهای طلایی، لابی وسیعی را تزئین کرده اند. کارکنان میز پذیرش با خوشرویی به شما خوش آمد می گویند و امکاناتی نظیر اسباب ای تی ام و تبدیل ارز، انبار چمدان و خدمات هدایت و اضلال تور ها و گشت های درون شهری را به شما ارائه می دهند.

اینترنت از ضروریات زندگی امروزه، در این هتل به شکل وای فای در همه اتاق ها و در فضای عمومی هتل آنتن می دهد. یک ایستگاه کامپیوتر یا همان کافی نت نیز در گوشه ای برای استعمال شما قرار داده شده است.

اگر سفری کاری به پورتو دارید، مرکز تجاری شبانه روزی، ۱۱ اتاق بازدید به همراه امکانات فکس و فتوکپی برایتان مهیا خواهد بود. برای سلاله های مهمان هم، در این هتل نگهداری از کودکانشان امکان پذیر است. این دو مورد گفته شده نیاز به آهار هزینه مجزایی دارد. کارکنان هتل به ۴ زبان پرتغالی، اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند. خدمات نظافت اتاق و شستشوی لباس ها کاملا بلاعوض :صفت بی مزد بوده و تهویه مطبوع فضای سالمی را برای شما عزیزان فراهم می آورد.

امکانات تفریحی هتل پورتو پالاسیو پورتو

از این هتل، با عنوان هتل آبگرم یاد می شود؛ چرا که مرکز آرایش آراستگی و سلامت پالاسیو چشمگیر است. امکانات این هتل عبارتند از حمام گردابی، دوش سوئیسی، حمام، سونا و استخر گرم با چشمه های جوشان. با نور کم و خنیا ملایم در سراسر فضا پخش می شود، محیط مناسبی برای آرامش بوجود می آورد. ورودی برای هر نفر، € ۱۵ (£ ۱۳٫۴۰) بوده و این هتل بازهم به یک باشگاه ورزشی عمومی و یک استخر بزرگ نیز دارد که شما مهمانان در طول روز به مدت ۱٫۵ ساعت رایگان می توانید از آنها استفاده کنید.

 

هتل های پرتقال

امکانات تفریحی هتل پورتو پالاسیو پورتو- استخر

صبحانه بوفه در دسترس می باشد و هر صبح بین ساعت ۷ تا ۱۰:۳۰ سرو می شود. خدمات شبانه روزی اتاق نیز در دسترس است.

کافه و بار ناتیلوس Nautilus Bar and Bistro: این سالن ناهار و شام را سرو می کند.
گوشو Gosho: این بار متخصص در غذاهای ژاپنی است و ناهار و شام آماده کرده اگر چه نیاز به رزرو دارد. یادتان باشد این غذاخوری تنها روزهای خاصی باز می باشد.
پورتوPorto : این سالن، متخصص در غذاهای محلی است و دو وعده ناهار و شام تهیه می کند. نیاز به رزرو دارد.
سالن ویپ Vip Lounge: بر روی پشت بام قرار گرفته و تنها برای صبحانه باز می باشد. این فضا نمایی رو به جیحون دورو Douro و شهر را به نمایش می گذارد.

هتل پورتو پالاسیو پورتو- بار هتل

امکانات اتاق های هتل

سطوح رنگ شده از رنگ های قهوه ای، بورگوندی و بژ، تکمیل شده با وسایل چوبی تیره، اتاق هایی را به نمایش می گذارد که در عین حال، شاداب نیز هستند. پنجره های بزرگ اتاق ها از حومه بوآویستا نمایی را به نمایش می گذارند و برخی نیز منظره ی دریا دارند. حمام ها با سنگ مرمر مشكل شده و بسیار بزرگ می باشند. درون آنها وان / دوش و توالت جداگانه و هم بلندگوهایی قرار دارد که به تلویزیون متصل می شوند. (اتاق های لوکس شامل سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك مایه (رادیو در حمام است.) تهویه مطبوع در طول ماه های سرد هوای اتاق را گرم نگه می دارد.

در تمام ۲۵۱ اتاق هتل، امکاناتی از قبیل تلویزیون صفحه تخت، میز مطالعه، تلفن، سیستم اتوماتیک تاریک کردن اتاق ها، گاوصندوق دیجیتالی، آینه و منوی آزادگی بالشت قرار داده شده است. حمام وسایل آرایشی- سالم رایگان، دمپایی، سشوار و حوله لباسی دارد. برای رزرو اتاق در هتل پورتو پالاسیو پورتو یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل پورتو در سایت الی گشت بازآیی کنید و دیگر امکانات درون اتاق ها را در متن پایین عنوان می کنیم:

تخت نوزاد رایگان
پرده های ضخیم برای نهی و امر از ورود نورهای مزاحم
ملافه های رو تختی بدون ایجاد حساسیت
تهویه مطبوع با کنترل از داخل اتاق
یخچال کوچک
امکانات اتوکشی در صورت درخواست

امکانات اتاق های هتل پورتو پالاسیو پورتو

اتاق اکسکیوتیو دابل: ۲۹ مترمربع مساحت، یک تخت دو نفره کینگ یا دو تخت یک نفره دارد. برای افراد غیر سیگاری می باشد.
سوئیت پرزیدنشیال: با یک تخت دو نفره کینگ و ۸۸ مترمربع مساحت بوده که در حمامش وان و دوش قرار دارد.
اتاق دولوکس دابل: سیگار کشیدن در این اتاق ممنوع بوده و ۲۹ مترمربع مساحت، دو تخت یک نفره یا یک تخت بزرگ کینگ می باشد.
اتاق خانوادگی: ۵۰ مترمربع مساحت، دو تخت یک نفره و یک تخت دو نفره کینگ دارد. در حمام آن دوش و وان، هر دو تعبیه شده است.

سوئیت اکسکیوتیو: یک تخت دو نفره به همراه دوش و وان در حمام، با ۵۰ مترمربع مساحت دارد. این اتاق برای دو جاافتاده و یک کودک می باشد.
سوئیت سوپریر: یک تخت دو نفره کینگ به همراه دوش و وان در حمام داشته و متراژ آن، ۵۹ مترمربع می باشد.
سوئیت دولوکس: ۵۰ متر مربع مساحت، یک تخت دو نفره کینگ به همراه دوش و وان در حمام دارد.
دابل اکسکیوتیو: دوش و وان در حمام دارد.

 

لوکس ترین هتل های پرتقال

فاصله تا جاذبه های معروف شهر پورتو

بوتانیکال گاردن: ۷۰۰ متر آن طرف تر است که پیاده حدود ۸ دقیقه طی این مسیر، طول می کشد.
مرکز خرید باسیلیا: تا هتل، تنها ۹۰۰ متر فاصله دارد که با ۱۰ دقیقه پیاده روی، به این مرکز خرید می رسید.
موزه ترام: از شما ۱٫۴ کیلومتر دورتر بوده که با ۷ دقیقه رانندگی یا ۳۰ دقیقه پیاده روی، به این موزه می رسید. با مسافر(خودرو خط ۲۰۱ هم می توانید بروید، که ۲۶ دقیقه در راه خواهید بود.
باغ های کاخ کریستالی: از هتل ۱٫۸ کیلومتر دور بوده که با ۲۵ دقیقه پیاده روی یا ۱۰ دقیقه رانندگی، به این باغ ها می رسید. راكب خط ۳۰۲ شما را ۱۷ دقیقه ای به مقصد می رساند. منتها برای سوار شدن به این هواپیما) و راننده خلبان ناخدا باید ابتدا به میدان وآویستا کوریوس بروید.
خیابان پاریس گالریز: ۲٫۵ کیلومتر فاصله بوده که با ۳۹ دقیقه پیاده روی یا ۱۱ دقیقه رانندگی، به این گذرگاه شلوغ می رسید.
برج کلریگوس: تا هتل، ۲٫۵ کیلومتر است که با ماشین حدود ۱۱ دقیقه و پیاده ۴۰ دقیقه طی این مسیر طول می کشد. با هواپیما) و راننده خلبان ناخدا ۱۸ دقیقه ای راه خواهید داشت.

هتل پورتو پالاسیو پورتو-Porto Palácio- ورودی هتل

 

بازار فریرا بورگز: فاصله این بازار تا شما، ۲٫۸ کیلومتر می باشد. با تاکسی ۱۱ دقیقه و با كشتی ۲۰۱، حدود ۳۰ دقیقه تا اینجا راه دارید.
ایستگاه مترو سائو بنتو: حدود ۲٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۱۰ دقیقه و با كشتی ۲۳ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.

پالاسیو دا بولسا: ۲٫۸ کیلومتر است که با تاکسی، ۱۱ دقیقه و پیاده ۴۶ دقیقه در راه خواهید بود تا به این ساختن اساس باستانی مربوط به تاریخ مهم و دیدنی برسید.اگر سرنشین ۲۰۱ را سوار شوید باید مسیری را پیاده روی کنید تا در مدت نیم ساعت به این بنا برسید.
پارک راف: این پارک، ۷ کیلومتر از شما دور بوده و با ماشین ۱۸ دقیقه و با پیاده روی، ۱۹ دقیقه، تا این مکان راه دارید.
جماعت پورتو: تا این هتل ۵ ستاره ۹ کیلومتر فاصله دارد. با ۱۳ دقیقه رانندگی به هتل خواهید رسید.

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “با هتل پورتو پالاسیو پورتو بیشتر آشنا شوید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی