Call Us

معرفی هتل کندی روم بیشتر بشناسید

هتل کندی رم Kennedy hotel Rome با شنیداری و بصری از Casa dell’Architettura رم، بین کلیسای سانتا ماریا ماجوره و توقفگاه قطار ترمینیتی است. این هتل دارای یک کتابخانه بین المللی کوچک است. کندی با ۵۳ اتاق در یک بنا ۶ طبقه قرار دارد. این هتل دارای اثر های معماری مدرن حمام. برخی از اتاق ها در بنا ۶۰ متر می باشد. در Municipio Roma واقع شده و در ۱۰ نكته لحظه پیاده روی از Basilica di Santa Maria Maggiore و Teatro dell’Opera di Roma است. انجمن روم و گالری بورگزی نیز در گزند تفرق ۳ کیلومتری آن قرار دارند. اسكان در این هتل قدرت و خوبی برای مسافرانی است که عطش مند به معماری، تاریخ و دیوار های رومی هستند. در بقیه مطلب، با ما در الی گشت ولی باشید تا ویژگی هتل کندی رم را مرور کنیم. در ادامه در مطلب هتل های اروپا در مورد معرفی هتل کندی روم بیشتر بشناسید صحبت می کنیم.

این هتل دارای یک کافی شاپ می باشد. یک بار / سالن در سایت است که در آن مهمانان می توانند با مشروب هایش با خود خلوت کنند. هر روز صبح میهمانان می توانند صبحانه ای شگفت انگیز دریافت کنند دسترسی به اینترنت بیسیم مجانی است. این هتل علاوه براین دارای کتابخانه، خدمت ها تور / بلیط و کارکنان چند میله است. برای مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه اضافی، ترانسفر فرودگاهی با پرداخت بورس مازاد یدكی در توانایی امکان پذیر است و پارکینگ هم با پرداخت مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه زیادی در توانایی است. سایر امکانات رفاهی این هتل شامل موردها زیر است :

امکانات تفریحی هتل کندی رم

این هتل دارای یک کتابخانه بین المللی و مکانی برای استجاره دوچرخه با مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه زیادی در توانایی است. امکان ورود چهارپایان خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری بدون اخذ بورس زاید امکان پذیر است. می توانید  خدمات لیموزین یا تاکسی شهری را از هتل بخواهید. کتابخانه هتل، مکان متجاوز آرامی برای وارسی و كتابت فرا منفرد یا صرف چای و قهوه می باشد.

امکانات اتاق های هتل

۵۳ اتاق هتل دارای روش گرمایش، عایق صدا، ریا مقبول و امکاناتی مثل هماهنگ تلویزیون ال ای دی با شبکه های عالمگیر دنیایی و تلفن می باشد. اینترنت وای فای نیز بصورت بلاعوض :صفت بی مزد و در فضای حمام که با معماری مدرن معاشر است، دوش تعبیه شده است و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان، حوله و سشوار (در صورت درخواست) نیز دارد. اتاق ها متجاوز ساده تزئین شده اند با این حال اگر مایه ای لازم داشتید می توانید به میز استجابت خواهش دهید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از هتل کندی رم می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

انواع اتاق های هتل کندی رم

اتاق دبل یا توین: ۱۴ مترمربع پیمایش و یک تخت دو نفره کینگ یا دو تخت یک نفره به یار و دشمن اینترنت وای فای مفتی و غیررایگان و حمام خصوصی دارای دوش دارد.اتاق خانواده: این اتاق، ۲۸ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره کینگ و دو تخت یک نفره برای چهار نفر به یار و دشمن اینترنت وای فای مجانی و حمام مخصوص دارای دوش دارد. اتاق سینگل: یک تخت یک نفره با ۸ مترمربع متراژ را ارائه می دهد. اتاق تریپل: این اتاق، ۱۸ مترمربع سطح اندازه گیری و یک تخت دو نفره کینگ و دو تخت یک نفره برای چهار نفر به معاشر اینترنت وای فای مجانی و حمام اختصاصاختصاصی دارای دوش دارد.فاصله تا جذبه های شهر

موقف ترمینال قطار رم: این ایستگاه در ۴۵۰ متر هتل واقع شده که با ۵ لمحه پیاده روی به این مرکز می رسید.کلوسئوم: این بنای معروف ۱٫۷ کیلومتر تا هتل گزند تفرق دارد. با ۱۰ لطیفه ماشین یا ۲۲ دقیقه پیاده روی به این آمفی تئاتر رومی می رسید. خط مترو نیز شما را تا محل بنا در مدت ۹ لمحه ارشاد می کند.

رومن فوروم: ۲٫۴ کیلومتر است که با آلت تقریبا ۱۴ دقیقه راه خواهد بود. اگر این مسیر را پیاده بروید، ۳۱ ساعته به آنجا می رسید. راكب نیز شما را ۲۱ دقیقه ای تا نزدیکی این بنای ۳ هزار ساله می رساند.فواره های تروی: ۱٫۹ کیلومتر دورتر بوده که با وسیله تقریبا ۱۲ نكته لحظه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با مسافر(خودرو بروید، طی این مسیر ۱۱ نكته لحظه طول می کشد. پیاده نیز حدود ۲۶ دقیقه در راه خواهید بود.

موزه های واتیکان: وسعت واتیکان و موزه های آن تا این هتل ۳ ستاره، ۸ کیلومتر فاصله دارد که تاکسی ۲۳ لمحه ای شما را به این محل می رساند. اگر هم با مترو بروید حدود ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود. گذرگاه بین المللی سیامپیو- جی. بی. پاستین: ۸ کیلومتر از هتل گزند تفرق دارد که با ترانسفر فرودگاهی ۴۶ نكته لحظه تا هتل در راه خواهید بود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “معرفی هتل کندی روم بیشتر بشناسید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی