Call Us

هتل لوکس امبسدر سنت پترزبورگ

شما می توانید از خدمت ها ۲۴ ساعته بخش استجابت كاربرد کنید. این خدمات شامل راهنمای سیاحت و تور و ورود و خروج سریع هستند. شست و شوی روزانه ایفا به جریان انداختن می گیرد. كارها خدمت گزاری ها واکس کفش در این هتل بلاعوض :صفت بی مزد هستند و اتوکشی، اتوشویی و خشکشویی برای مهمانان جمیل شده اند. می توانید از پارکینگ ویژه و عام هتل استفاده کنید. هتل ودنسکی سنت پترزبورگ ترانسفر فرودگاهی و حمل و نقل شهری را هم برای مهمانان ممکن مصنوع و آفریدگار که با جلا مبلغی قابل كاربرد است. دكه سوغاتی، آسانسور، گاوصندوق و سلمانی نیز از دیگر مواردی است که می توان به آن تمثیل کرد. در ادامه در مطلب هتل های اروپا در مورد هتل لوکس امبسدر سنت پترزبورگ بیشتر می گوییم.

در صورتی که سفر شما به این شهر،  کاری است، خدماتی نیز برای شما متحلی شده است. عضو فکس و کپی هتل برای استفاده بسیجیده است و اتاق های کنفرانس و جلسات کاری هم برای شما وجود دارد. كارها خدمت گزاری ها لیموزین و تاکسی شهری نیز در دسترس است. کارکنان هتل به زبان های روسی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

امکانات تفریحی

جکوزی هتل به ولی سونای چیز در اینجا، افزون برای در کردن خستگی‌تان مناسبند. اگر در سفر منتظر ورزش‌تان هستید، سالن بدنسازی هتل نیز برای استفاده شما تهیه شده است. اگر با کودک خود سفر می کنید، تفریحاتی نیز برای آن ها مرتب شده است. افزایش بر یک بركه سرپوشیده، حمام آبگرم و حتی سالن قانون نیز در قدرت شماست.  چاشت خوری در یکی از ۲ رستوران هتل ارائه می شود و مهمانان می توانند قهوه در کافی شاپ را قبض کنند. در یکی از کافه های هتل، می توانید از یک شربت لذت ببرید

امکانات اتاق های هتل

همگی مجهز به آمیختگی هوا هستند و شما امکان این را دارید که درجه دمای مورد نیاز خود را کنترل کنید. وای فای بلاعوض :صفت بی مزد در اتاق ها شی است. دیوارهای همه اتاق ها عایق صدا هستند و چپوق و قلیان کشیدن در آن ها غیرشرعی ناروا است. سرو حمام، دارای تمام رخت مورد نیاز از جمله شامپو، صابون، حوله و … هستند که سشوار هم برای استعمال مهمانان منظم شده است. حالات دیگری که می توان به آن ها رمز کرد عبارتند از:

  • میز مطالعه
  • یخچال
  • تخت افزایش (در صورت استدعا با مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه اضافه)
  • رفت وروب روزانه
  • ملافه های ضد آلرژی

انواع اتاق های هتل

  • اتاق دبل یا تویین:اتاق های ۲۰ متری هستند که یک تخت دونفره کینگ یا دو تخت یک نفره در آن ها وجود دارد.
  • اتاق سوپریور دبل یا تویین: ۲۴ متر سطح اندازه گیری آن ها می باشد با یک تخت دونفره کینگ یا دو تخت یک نفره
  •  سوییت:این اتاق ها نیز ۷۰ متر هستند که آن ها هم یک تخت دونفره کینگ و یک مبل تخت‌خواب‌شو دارند.

فاصله هتل

    موزه دولتی روسیه:این موزه هم با شما ۲ کیلومتر گزند تفرق دارد که با راكب ۱۱ لمحه ای و با تاکسی ۲۰ نكته لحظه ای می رسید.

کلیسای ناجی در خون:مسافت این کلیسا تا هتل ودنسکی سنت پترزبورگ ۲ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی شمارا ۱۱ لمحه بعد خواهد رساند. راكب ۳۰ نكته لحظه و پیاده هم تقریبا همین حشمت زمان را نیاز دارید.عرض کاخ:۱ کیلومتر زمان و پهنا آن را می توانید ۱۴ لطیفه ای توس تاکسی طی کنید. اتوبوس همین پایه زمان را می خواهد و اگر پیاده بروید ۲۰ دقییقه در راه خواهید بود.موزه هرمیتاژ:هتل شما از این موزه ۳ کیلومتر دورتر است. اگر تاکسی را تقدم می دهید، ۸ دقیقه، با اتوبوس، ۱۹ لمحه و پیاده ۲۹ نكته لحظه تا آن جا راه دارید. کلیسای جامع سنت ایزاک:تا این کلیسا ۲کیلومتر وهن آسیب دارید. تاکسی و اتوبوس شما را با ۵ دقیقه به آن جا می رسانند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل لوکس امبسدر سنت پترزبورگ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی