Call Us

آشنایی با هتل ماریوت زوریخ

یه جد می توان گفت که زوریخ یکی از برتریم مقاصد گردشگری جهان است. زیبایی های تاریخی بسیار زیبای زوریخ را می توانید در کنار طبیعت بسیار زیبای آن داشته باشید. حال تمامی این موارد را در کنار شهر سازی بسیار خاص و زیبای زوریخ به صورت هم زمان در نظر بگیرید. در این پست به معرفی و آشنایی با هتل ماریوت زوریخ پرداخته ایم. با ما همره باشید.

 

هتل های سوئیس

 

این هتل یک نمونه بسیار زیبا از هتل های اروپایی است. و اما دیگر نکته‌ای که شاید ذکر آن ضروری باشد این است که سال ساخت این هتل به سال ۱۹۷۲ باز می گردد با این حال همچنان مدرن و لوکس بودن خود را حفظ کرده است. برای شما مهمانانی که به دنبال تجارت هستید، یک مرکز تجاری شبانه روزی، ۱۶ اتاق دیدار مجدد و فضای کنفرانسی به متراژ ۱۵۷۰ متر مربع در نظر گرفته شده است. میز کاری با امکاناتی همچون اینترنت پر سرعت، پرینترها، افزار های فتوکپی و اسکنر فراهم می باشد.

در لابی چای و قهوه بنوشید یا مجرد بخوانید. این هتل ۱۹ طبقه دارای اینترنت وای فای رایگان، فضایی برای افراد سیگاری، بوفه صبحانه، خدمات عروسی، ترانسفر فرودگاهی و آسانسور دارد.

خدمات رفاهی هتل ماریوت زوریخ- لابی

در این هتل اینترنت وای فای رایگان، در بعضی فضاهای عمومی هتل و اتاق ها، در اختیارتان قرار می گیرد. در صورت لزوم انبار چمدان، تبدیل ارز و صندوق امانات در پذیرش هتل موجود است و در زمان تحویل اتاق به هیچ وجه معطل نخواهید شد. میز راهنمای گردشگری شما را برای گشت های درون شهری زوریخ راهنمایی می کند. خدمات پارکینگ مانند یام رله شارژ ماشین های برقی، پارکینگی خصوصی و گاراژ اگر وسیله نقلیه دارید، مناسب شما خواهد بود؛

تنها باید سال ساخت این هتل به سال ۱۹۷۲ باز می گردد با این حال همچنان مدرن و لوکس بودن خود را حفظ کرده است. برای شما مهمانانی که به دنبال تجارت هستید، یک مرکز تجاری شبانه روزی، ۱۶ اتاق بازدید و فضای کنفرانسی به متراژ ۱۵۷۰ متر مربع در نظر گرفته شده است.

میز کاری با امکاناتی همچون اینترنت پر سرعت، پرینترها، دستگاه های فتوکپی و اسکنر فراهم می باشد. در لابی چای و قهوه بنوشید یا جریده بخوانید. این هتل ۱۹ طبقه دارای اینترنت وای فای رایگان، فضایی برای افراد سیگاری، بوفه صبحانه، خدمات عروسی، ترانسفر فرودگاهی و آسانسور دارد.
خدمات رفاهی هتل ماریوت زوریخ- لابی

 

رستوران های هتل

پذیرایی در اتاق ها به صورت شبانه روزی ارائه می شود.

رستوران اکو eCHo: غذاهای سوئیسی سنتی و مدرن را برای صبحانه و شام تهیه می کند. بوفه صبحانه غنی در این فضا، با شروع صبح تا ساعت ۱۱، سرو شده که برای تهیه آن از مواد غذایی محلی استفاده می شود. دکوراسیون غیر رسم این رستوران، شما را به تعجب وا می دارد. در وسط سالن آن اتاقک تله کابینی قرار گرفته است که مبلمان شده و می توانید وعده های خود را درون آن صرف کنید.

كافه وابت الفنت (فیل سفید) White Elephant: غذاهای تایلندی را برای ناهار و شام ارائه می دهد.

سالن و کافه ۴۲: طراحی داخلی شبیه به کافه های نیویورک دارد و میان وعده ها، آجیل و شربت های ملیح ای را در اختیارتان قرار می دهد. فضایی برای افراد سیگاركش سیگارفروش مربوط به سیگار نیز در این کافه در نظر گرفته شده است.

امکانات تفریحی هتل ماریوت زوریخ- غذاخوری هتل

امکانات اتاق های هتل

تمام ۲۶۶ اتاق لوکس هتل ماریوت زوریخ، نمایی زیبا و شایان با هتلی ۵ ستاره ارائه می دهد. در حالی که اتاق ها در حد ها، دکوراسیون و چشم اندازهای متفاوتی هستند، با این حال همه آنها، استانداردهای لازم را داشته و با مبلمان هایی زیبا، یک تخت خواب نرم و دو نفره کینگ و پریز های برقی که بدون جدا کردن لامپ های رومیزی و آباژور می توان از آنها برای شارژ لپ تاپ یا تلفن استعمال کرد، می باشند.

در اتاق های شیک و مبتكرانه :صفت آفرینشگرانه حداکثر تا ۶ نفر، می توانید از اینترنت وای فای مجانی بهره ببرید. لوازم تهیه قهوه و چای، تهویه مطبوع، گاوصندوق، مبل کوتاه راحتی، منوی اختیار بالشت و میز ملاحظه در این فضاها قرار داده شده است. اکثر اتاق ها منظره ای وسیع و پانورامیک رو به شهر یا بحیره دارند.
امکانات اتاق های هتل ماریوت زوریخ

 

هتل های سوئیس

سوئت پانوراما: همانطور که از اسمش پیداست نمایی پانوراما رو به بحیره دارد. یک تخت دو نفره کینگ با یک تخت مبلی با متراژ ۷۰ متر مربع دارد.
اتاق گرند سوپریر: نمایی رو به رودخانه و ۳۴ مترمربع مساحت دارد. یک تخت کینگ در آن قرار داده شده است.
اتاق اکسکیوتیو: نمایی رو به شهر و ۲۵ مترمربع مساحت دارد. دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره کینگ، در آن قرار داده شده است.

 

Zurich Marriott Hotel ورودی هتل

دانشگاه زوریخ: فاصله دانشگاه تا شما، ۹۰۰ متر است که با زمانی در حدود ۱۰ دقیقه پیاده روی به بنای عظیم دانشگاه می رسید.
بیمارستان دانشگاه زوریخ: تا شما ۹۰۰ متر فاصله داشته که پیاده ۱۰ دقیقه ای به این مکان می رسید.

خیابان بانهوف: ۱٫۲ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر حوصله پیاده روی دارید، ۲۰ دقیقه ای به این خیابان می رسید. با تاکسی تنها ۵ دقیقه و با قطار شماره ۱۳، حدود ۱۳ دقیقه راه خواهید داشت.
کلیسای گراسمانستر: اگر قصد رفتن و ملاقات از این کلیسا را دارید، تنها ۲۵ دقیقه پیاده روی خواهید داشت. این کلیسا تا هتل ۱٫۴ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی نیز ۵ دقیقه ای و با قطار ۱۵ دقیقه ای به اینجا می رسید.
میدان پاراد: تا هتل ماریوت زوریخ، ۱٫۴ کیلومتر فاصله بوده که با ۵ دقیقه رانندگی یا ۲۵ دقیقه پیاده روی به آن می رسید.

Zurich Marriott Hotel-  نمای کلی هتل

موزه کانسهاس زوریخ: نحوه دسترسی به این موزه نیز، همچون کلیسای گراسمانستر بوده و تنها ۱٫۵ کیلومتر از شما دورتر است.
باغ وحش زوریخ: ۲٫۶ کیلومتر تا توقفگاه منزلگاه شما فاصله دارد. با تاکسی ۱۲ دقیقه و با مترو و کمی پیاده روی، ۲۶ دقیقه ای به باغ وحش شهر می رسید.
خانه اپرای زوریخ: این خانه اپرا و سالن تا محل اقامت شما ۲٫۱ کیلومتر فاصله داشته که با تاکسی تنها ۷ دقیقه در راه خواهید بود. با قطار، نیز در مدت ۱۵ دقیقه به این سالن می رسید.
جمعیت زوریخ: ۷٫۹ کیلومتر تا این توقفگاه منزلگاه فاصله داشته که تنها با ۱۰ دقیقه رانندگی به هتل می رسید. با خطوط تندروی مترو نیز، در مدت ۳۰ دقیقه به هتل می رسید.
هیات خطسیر باسل: این جمعیت در شهر باسل بوده و تا شهر زوریخ و هتل، ۷۹٫۶ کیلومتر فاصله دارد. با ماشین، یک ساعت و ۵ دقیقه در راه خواهید بود. مبلغی برای آن پرداخت کنید.

 

مرکز تناسب اندام هتل تمام امکانات و بساط باشگاهی را در اصالت شما قرار می دهد تا بتوانید ورزش روزانه تان را انجام دهید. این مجلس در تمام ساعات شبانه روز باز می باشد. هم پس از یک روز گشت و گذار در شهر، برای آرامش و استراحت، سری به سونای هتل بزنید.

 

 

امکانات تفریحی هتل ماریوت زوریخ- مجتمع تناسب اندام

رستوران های هتل

امکانات اتاق های هتل ماریوت زوریخ

لوازم حمام لوکس برند Acca Kappa مانند شامپو، صابون، مسواک و نرم کننده مو به همراه سشوار، حوله لباسی، دوش و وان در حمام های خصوصی دیده می شود. اتاق های باشکاهی، سوئیت جونیور و در کل همه سوئیت ها از شربت رایگان در کافه هتل بهره مند خواهند بود. دیگر امکانات اتاق ها را نام می بریم:

 

سوئیت بیزینس: این سوئیت هیچ نمایی رو به بیرون ندارد. یک تخت دو نفره کینگ و یک تخت مبلی در آن قرار داده شده است و متراژش ۱۱۰ مترمربع می باشد.
سوئت پانوراما: همانطور که از اسمش پیداست نمایی پانوراما رو به بحیره دارد. یک تخت دو نفره کینگ با یک تخت مبلی با متراژ ۷۰ متر مربع دارد.

اتاق گرند سوپریر: نمایی رو به رود و ۳۴ مترمربع مساحت دارد. یک تخت کینگ در آن قرار داده شده است.
اتاق اکسکیوتیو: نمایی رو به شهر و ۲۵ مترمربع مساحت دارد. دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره کینگ، در آن قرار داده شده است.

انواع اتاق های هتل ماریوت زوریخ

سوئیت اکسکیوتیو: پنجره این سوئیت هیچ نمایی نداشته و متراژ آن، ۶۵ مترمربع است. یک تخت دو نفره و یک تخت مبلی، در آن قرار داده شده است.
اتاق گرند سوپریر با اتاق نشیمن: اتاق کار و نشیمنی مجزا داشته که به بغاز طراحی شده است. متراژ آن، ۳۴ مترمربع است و یک تخت دو نفره کینگ دارد.

اتاق دولوکس در ضلع شمالی هتل: نمای خاصی نداشته و متراژ آن، ۲۹ مترمربع است. یک تخت کوئین یا دو تخت یک نفره در آن قرار داده شده است.
اتاق سوپریر: نمای خاصی ندارد و متراژ آن، ۲۵ مترمربع است. یک تخت دو نفره کینگ یا دو تخت یک نفره در آن قرار داده شده است.
اتاق سینگل: این اتاق نمای خاصی رو به بیرون ندارد. یک تخت یک نفره و ۱۹ مترمربع مساحت دارد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آشنایی با هتل ماریوت زوریخ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی