Call Us

هتل های معروف شهر مادرید

هتل های مادرید
هتل های مادرید
هتل های مادرید

امروزه صنعت گردشگری یکی از جذاب ترین بازارهای دنیا را دارد به صورتی که بسیاری از کشورهای دنیا با سرمایه گذاری بر روی این بخش توانسته اند مقدار خوبی از سرمایه خارجی را جذب کرده و سالانه مسافران و جهانگردان را به برای بازدید از جاذبه های طبیعی و تاریخی به کشور خود بیاورند.

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که بر روی همین مزیت های خود معطوف شده است و  فستیوال های زیادی را سالانه برگزار می کند که هم از این طریق فرهنگ خود را به دیگران نشان می دهد و درآمد خوبی را کسب می کند ، برای جواب گویی بهتر به گردشگران این کشور هتل های بسیار خوبی را با سرمایه بخش خصوصی ساخته است که ارائه دهنده بهترین خدمات در دنیا می باشند، باید گفت هتل های اسپانیا در دنیا به خاطر طراحی بسیار منحصر به فرد خود معروف بوده واین طراحی ترکیبی از مدرنیته و فرهنگ صنعتی آن می باشد. در ادامه  هتل های معروف شهر مادرید را برای شما معرفی می کنیم.

هتل های مادرید

هتل های مادرید

هتل ریتز مادرید

این هتل پنج ستاره با خدمات عالی از مسافران خود پذیرایی می کند، هتل Ritz Madrid Gl درای موقعیت جغرافیایی بسیار منحصر به فردی است، از ویژگی های متمایز کننده این هتل اتاق های پاکیزه آن می باشد که ببرای شما آرامش را به ارمغان می آورد. این هتل دارای کارکنان متعهد و حرفه ای است که حس شاهانه ای را در شما بوجود می آورد. از امکانات رفاهی این هتل می توان به سالن ماساژ، سونا، مرکز سلامت و آبگرم برای بهبود سلامت اشاره کرد.

این هتل دارای ۱۶۷ اتاق می باشد و خدمات بسیار خوبی را برای بازرگانان بوجود آورده است؛ بعلاوه این هتل سرویس ترانسفر فرودگاه دارد و خدمات زیبایی را به مسافران ارائه می دهد.

هتل های مادرید

هتل های مادرید

هتل واستین پالاس

فضای این هتل ۵ ستاره محل تفریحی بسیار خوبی را برای مسافران ایجاد می کند، این هتل دارای ۴۶۷ اتاق می باشد. از امکانت عمومی این هتل شیک و منحصر به فرد باید در ابتدا به امکانت رفاهی لوکس و عالی آن اشاره کنیم که در اختیار میهمانان قرار داده شده اند. امکان رفاهی این هتل شامل ماساژ، سونا، سولاریوم و حمام ترکی می باشد، این هتل دارای امکانت رفاهی برای نگهداری از اطفال می باشد و از طرفی برای شما فضای دوستانه را بوجود می آورد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید داخل این هتل، فروشگاه های متعددی وجود دارد که می توانید برای خرید به آنها مراجعه کنید و ساعت ها مشغول باشید.

هتل های مادرید

هتل های مادرید

هتل Axor Barajas

این هتل ۴ ستاره یکی از بهترین هتل های شهر مادرید می باشد که دسترسی بسیار خوبی را برای شما به ارمغان می آورد. این هتل دارای ۲۱۷ اتاق می باشد که نمای خوبی از محیط اطراف را دراختیار شما قرار می دهد و شما می توانید از محیط لذت بخش آن لذت ببرید، این هتل دارای امکانات رفاهی چون جکوزی و استخر روباز می باشد و محیط خوبی رابرای افراد طرفدار بازی های کامپیوتری بوجود آورده است.

هتل های مادرید

هتل های مادرید

این هتل در صورت درخواست اتومبیل کرایه ای در اختیار شما قرار می دهد و برای راحتی مسافران سرویس ترانسفر فرودگاه دارد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل های معروف شهر مادرید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی