Call Us

هتل 5 ستاره ی کرون پلازا بهترین هتل روسیه

کرون پلازا
کرون پلازا
کرون پلازا

هتل های بسیار زیادی در دنیا وجود دارد که بهترین خدمات را به مسافران خود ارائه می دهند در این بخش از مهر هتل قصد داریم تا شما را با این هتل ها آشنا شویم همانطور که خواهیم گفت هتل های بسیار زیادی در دنیا وجود دارد و هتل های اروپا از بهترین هتل ها هستند، مرکز تجارت دنیایی کراون پلازای مسکو در دور ی ۱۰ دقیقه پیاده از ‏ ‏ واقع شده است. در این مكان شما می توانید ‏از ‏ ‏ مجانی و مرکز تناسب اعضا نصیب مند شوید. کنترل تهویه ی مطلوب هر اتاق نیز بصورت جداگانه اینترنت است.‏ ناحیه ی تجاری شهر مسکو در فاصله ی یک کیلومتری از کراون پلازا قرار گرفته است. دو ایستگاه راه آهن ‏ ‏ فقط ده دقیقه پیاده با هتل فاصله دارند که ارتباط مستقیمی را با مرکز شهر و کرملین برقرار می سازند.‏اتاق های شكوهمند این هتل به هر آنچه که شما ممکن است برای کار یا استراحت احتیاج داشته باشید تامین شده اند.

کرون پلازا

کرون پلازا

در اتاق مهمانان ‏هتل مینی بار، رادیو صفحه تخت، امکانات اتو و گاوصندوق در کنار دستگاه مرتب سازی قهوه قرار گرفته اند. گرمابه ها مجهز ‏به سشوآر و آبگینه ی زینت هستند.‏ رستوران های این مرکز تجاری و از آن جمله مهمانخانه ‏ریل فود‏ با آشپزخانه ی اپن خود، غذاهای اروپایی و همچنین بومی را ‏سرو می نمایند؛ شما همچنین می توانید غذای مخصوص سرآشپز را امتحان کنید.‏

ایستگاه ترن ‏بلاروسکی  ‎‏که قطار سریع السیری به فرودگاه  ‎‏ دارد، تنها ۱۵ دقیقه با مترو از کراون پلازا ‏فاصله دارد. امکان مصرف از سرو شاتل نیز در صورت تقاضا مسافران امکان پذیر است.‏ ‎‏ انتخابی مناسب به خاطر گردشگرانی است که به تئاتر، آداب و معماری علاقمند هستند.‏هتل کرون پلازا هتلی بزرگ تر و پنج ستاره است که از نظر مکانی در جای بسیار خوب و مناسب از جنبه دسترسی به مکانهای متنوع دیدنی قرارگرفته است به طوری که می توان گفت هتل ۵ ستاره ی کرون پلازا بهترین هتل روسیه است و بعد از هتل های فرانسه قرار دارد. .به دو توقفگاه راه آهن با حدود ۲۰ دقیقه پیاده روی میتوان دسترسی پیدا کرد.

هتل 5 ستاره ی کرون پلازا
تحویل سریع اتاقها و برخورد خوب پرسنل از دیگری مزایای این هتل است .هر روز شوینده ها و كالا مصرفی شارژ میگردد .انواع چایهای کیسه ای و نسکافه نیز هر روز شارژ میگردد .هر روز پاكیزگی اتاقها و معاوضه ملحفه و حوله ها به نحو احسن اعمال میگردد و
دمپایی روفرشی به میزان نفرات موجودمی باشد.

هتل 5 ستاره ی کرون پلازا

در هنگام استرداد اتاق شارژ آب معدنی اعمال شد و راجع به سایر بارها از آبسردکن موجود در طبقه ی سوم نیاز به آب مرتفع میشد.صبحانه ی کاملا مختلف و کاملی دارد و با وجود توریستهای گوناگون ،سلایق مختلف را جواب گو می باشد. در مورد این هتل باید گفت که مهمترین نکته دوری به ایستگاه های راه آهن می باشد که به میزان نیم ساعت پیاده روری دارد که افگار کننده است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل ۵ ستاره ی کرون پلازا بهترین هتل روسیه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی