Call Us

مجلل ترین هتل بانکوک

مجلل ترین هتل بانکوک

بانکوک یکی از زیباترین شهرهای کشور تایلند می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد که در کنار خود هتل های مجللی را جای داده است. اگر به ورا آنگاه لوکس ترین هتل در شهر مخادع و زیبای بانکوک می گردید بلا گزافه جایی غیر از هتل آتنی ( The Athenee Hotel , a Luxury Collection Hotel ) نخواهید یافت. این هتل که در نزدیکی توقفگاه ترن سماوی BTS جدید شده است ، گشت و عبور در شهر را راجع به حساب میهمانانش آسان می کند.هتل لوکس و ۵ هنرپیشه آتنی در جایی نو و قدیم اتفاق شده است که در گذشته یک سکونتگاه شاهنشاهی به نام کاخ کاندهاواس ( Kandhavas Palace ) بوده است. کاخی که محل توقف یکی از دختران عترت شاهنشاهی تایلند بود. فعلاً اگر می خواهید بدانید بكر پادشاه در چه قصری خوش زیستن می کرده است می توانید سری به این هتل بزنید. در ادامه در هتل های تایلند در مورد مجلل ترین هتل بانکوک بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مجلل ترین هتل بانکوک
طراحی در خانه ها و سوییت های این هتل به سبک تایلندی می ریح و همگی منزل ها و سوییت ها حاضر به مونتاژ ۴۸ اینچ LED با شبکه های بین المللی ، مینی بار ، مبلمان و محوطه جدا درخصوص نشستن هستند. حمام خاص هر منزل نیز دوش و وان مجزا و علاوه براین رخت صحی لوکس مجانی دارد. اینترنت Wi-Fi نیز به روی رایگان در كاملاً هتل متناسب استعمال است.

در این هتل هشت گزینه حیث غذا گساردن دارید که در آنها اجناس غذاهای فرانسوی ، تایلندی ، ژاپنی و بین المللی سرو می شود. یک کافه نیز کنار برم استقرار دارد که در آن غذاها و اسنک های سبک بسیجیده می شود. در کافه Bakery نیز می توانید اقمشه شیرینیجات فرانسوی و تایلندی را میل کنید. به خاطر کودکان نیز مراد خصوصی بود دارد. همچنین اگر دارای احتماء خاصی هستید می توانید آن را شناخت دهید تا غذای درخواستی شما مهیا شود.

مجلل ترین هتل بانکوک
میهمانان این هتل می توانند از روزهای دوشنبه تا آدینه از اوقات ۷ صبح تا ۸ شب از تالار کنفرانس هتل و امکانات آن مصرف کنند. روزهای شنبه نیز بین دوره ۸ صبح تا ۵ عصر این تالار درخور استعمال است و روزهای یکشنبه نیز نابودی می باشد. امکانات سالون کنفرانس حایز یک اسباب کامپیوتر ، اسباب فکس ، پریتنر و اسکنر و امکاناتی حیث پرزنتیشن می شود.

هتل آتنی در ناحیه پاتوموان ( Pathumwan ) واقع شده است ، این ناحیه بین گردشگرانی که به شراء وضع افاده و رستورانگردی میل مند هستند علاوه معشوق است ، هتل آتنی نیز با فاصله چند قدم از مجازی ترین مراکز بیع و كاباره های شهر بانکوک اسكان غمناك است. وهن آسیب هتل تا گذرگاه بین المللی Suvarnabhumi 40 لمحه است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مجلل ترین هتل بانکوک”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی