Call Us

هتل عباسی اصفهان (Abbasi Hotel)

هتل عباسی اصفهان
هتل عباسی اصفهان
هتل عباسی اصفهان

 

هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان که معماری بی بدیلی در میان تمامی هتل های اصفهان دارد؛ یکی از هتل های بزرگ اصفهان و حتی ایران به شمار می رود. معماری این هتل مربوط به دوره صفوی است. زمانی که مادر شاه سلطان حسین صفوی مدرسه چهار باغ اصفهان را ساخت موقافات فراوانی را به آن اختصاص داد که یکی از آن ها کاروانسرای مادر شاه بود که دیوار به دیوار مدرسه چهار باغ قرار داشت. با اینکه کانروانسرای عباسی در زمان حمله مغول ها مانند سایر باستانی اطرافش نابود شد اما هنوز نقاشی های باقی مانده بر روی دیوار ها از عهد محمدشاه نشان می‌دهد که این کاروانسرا چه تاریخی دارد.

نمایی از داخل اتاق هتل عباسی اصفهان

نمایی از داخل اتاق هتل عباسی اصفهان

داخل هتل عباسی اصفهان

داخل هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی ۲۲۴ اتاق یک تخته، دو تخته و پردیس ، سوئیت پردیس، قاجار، صفوی و معمولی و آپارتمان های دوخوابه و سه خوابه دارد که همگی با استاندارد های بین المللی و جهانی مطابق هستند و این هتل انتخاب اصلی مسافران داخلی و خارجی برای اقامت در شهر اصفهان است. همچنین تا کنون هیئت های زیادی از مقامات عالی رتبه ی سیاسی و فرهنگی کشور های مختلف در این هتل اقامت داشته اند .این هتل ۳۰ دقیقه با ماشین تا فرودگاه فاصله دارد و دارای امکانات رفاهی و تفریحی بسیار مناسبی است. یخچال، تلویزیون، استخر، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، سالن ورزش، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ، اینترنت در لابی از جمله امکانات رفاهی این هتل هستند. اگر چه بافت تاریخی و معماری زیبای این هتل از مهم ترین دلایل انتخاب آن از طرف توریستان داخلیو خارجی به شمار می رود اما موقعیت مناسب جغرافیایی آن، امکانات استاندارد و پرسنل حرفه ای آن که برخوردی مناسب و خوب با مهمانان دارند و تمیزی و منظره بسیار خوب اتاق ها دلایل دیگری برای انتخاب این هتل هستند.

قدیمی ترین هتل ایران هتل عباسی اصفهان

قدیمی ترین هتل ایران هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان دارای چهار رستوران است که همگی بهترین غذا ها ی ایرانی و فرنگی را به مهمانان این هتل ارائه می دهند و محیطی دنج، آرام و تمیز را برای آن ها فراهم کرده اند. این هتل در مرکز شهر اصفهان و در موقعیت مناسب جغرافیایی قرار گرفته است به طوری که دسترسی به دیگر بناهای تاریخی، گردشگری و تجاری از آن بسیار راحت است. سی و سه پل، میدان نقش جهان، چهل ستون ، عالی قاپو، بازار مسکرها، مسجد امام و مسجد شیج لطف الله از جمله بناهای نزدیک به این هتل است. این هتل تنها هتل پنج ستاره اصفهان محسوب می شود و قیمتی مناسب نسبت به امکاناتی که ارائه می دهد دارد و این مهمانان مساله و گردشگران بیشتری را این هتل زیبا و با شکوه جذب می کند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل عباسی اصفهان (Abbasi Hotel)”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی