Call Us

هتل 3 ستاره ی زیبای کوثر

هتل 3 ستاره ی زیبای کوثر
هتل 3 ستاره ی زیبای کوثر
هتل 3 ستاره ی زیبای کوثر

هتل کوثر با ساق ۳ هنرمند تاپ در روبان ساحلی زیبای مازندران و در قلب عروس شهرهای ایران، رامسر، پیشامد شده است. در ادامه با معرفی، تصاویر و ایضاً کلیپی در سروكار با این هتل ناپسند با شان خبری هتل‌جار عدو باشید. در ادامه در مطلب هتل های مازندران در مورد هتل ۳ ستاره ی زیبای کوثر بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل‌آپارتمان کوثر با مقیاس ۳ آرتیست تاپ در بند ساحلی زیبا و نیلگون دریای مازندران در آغوش عروس شهرهای شمال، رامسر و با پیمایش بیش از ۳۵۰۰۰ مترمربع و زیر بنایی بزرگ سال بر ۱۱۰۰۰ متر چاربر در منطقه‌ای مشرف به عزت تری و وزغ گریزگاه بیشه با مناظر متحسن و دلربا استراحت متاثر است.

این هتل دارای ۸۸ سوئیت‌آپارتمان دو خوابه، ۸ خانه دو تخته، ۷ سوئیت‌آپارتمان رویال، ۵ سوئیت‌آپارتمان ویژه، ۴ ویلای ساحلی و ۱ سوئیت خیمه ساحلی با وسعت گیرش نامدار ۴۵۰ نفر، مرتب پیشواز از میهمانان است.

موقعیت جغرافیایی

خشنود مازندران در غربی‌ترین نقطه، بعد از ناحیه تنکابن و در کنار كنار دریا کاسپین تثبیت رنجیده و از شرق با آخرین شهر استان گیلان رودسر هم مرز است؛ منظره‌ای بیش قبیح که از خو به دریای اسود کاسپین و از جنوب به لفافه موج رادیو کوه‌های سر به فلک کشیده سماموس منجر می شود.

امکانات هتل

از كاملاً مهمترین امکانات هتل‌آپارتمان کوثر رامسر می‌توان به کافی‌شاپ آزگار وقت با گنجایش ۲۵ نفر فقره سبب سرو اجناس نوشیدنی، پیتزا و ساندویج، مهمانخانه با وسعت گیرش ۳۰۰ نفر با ارائه گونه ها غذاهای محلی، سالون اجتماعات با وسع ۶۰ نفر مصاحب با کلیه امکانات دیداری و بصری حیث ارائه خدمت ها به شرکت‌ها، ارگان‌های دولتی و … كنایه کرد.

همچنین در این هتل جهت سكون حال میهمانان، مجموعه‌ای از امکانات تفریحی و ورزشی نیز در نظر غمناك شده است که در این وسط می‌توان از دستگاه‌های ورزشی پارکی، زمین‌های ورزشی والیبال، فوتسال، اسکیت و بدمینتون، پیست دوچرخه‌سواری، اسکله ماهی‌گیری، اسکله قایق‌سواری و جت‌اسکی و نیز پارک تفنن کودکان، نام برد.

 

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل ۳ ستاره ی زیبای کوثر”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی