Call Us

استقلال هتلی مهم در ایران

هتل پارسیان استقلال
هتل پارسیان استقلال
هتل پارسیان استقلال

استقلال که بیش از نیم قرن از عمر آن می گذرد همچنان یکی از مهمترین هتل های ایران بوده و روز به روز خدمات آن افزوده می شود.

به گزارش مهر هتل: وقتی هتل استقلال ساخته شد برایش تمبر یادبودی ساختند و همین باعث شد تا استقلال هتلی مهم در ایران تلقی شود که در شمال شهر تهران در سال ۱۳۴۱ پاگرفت و هنوز برقرار است و روز به روز خدمات بهتری به مهمانانش ارائه می‌کند. در سالهای اول اسمش هتل هیلتون بود و بعد از انقلاب به استقلال تغییر نام داد و حالا تحت پوشش مجموعه هتل‌های پارسیان است. استقلال یک هتل ۷۰ هزار متری و پنج ستاره است که چشم اندازی زیبا به رشته کوه البرز دارد.

اتاق های هتل پارسیان استقلال تهران

اتاق های هتل پارسیان استقلال تهران

دو برج غربی و شرقی هتل که در سالهای ۱۳۴۱ و ۱۳۵۱ به بهره برداری رسیده با مجموع ۵۵۲ اتاق و سوئیت‌های مجلل و مجهز به تمامی امکانات رفاهی و ارتباطی، سالن های برگزاری همایش ها و اجتماعات شغلی و خانوادگی با ظرفیت های متفاوت، رستوران های لوکس ایرانی و فرنگی دائمی و فصلی با منوهای غذایی بین المللی، مراکز تجاری متنوع و امکانات ورزشی از هتل استقلال تهران، هتلی محبوب ساخته است.

کافی شاپ هتل استقلال تهران

کافی شاپ هتل استقلال تهران

هتل با زیباترین خیابان تهران یعنی خیابان ولیعصر همجوار است و می شود پیاده تا تجریش رفت یا راهی پایین ولیعصر شد و به پارک ملت و مراکز خرید رسید. کمتر از پنج دقیقه تا نمایشگاه بین المللی تهران و صداوسیما راه دارد. اتوبان چمران درست از روبرویش می گذرد و به همین خاطر دسترسی به کل شهر و مراکز تاریخی، درمانی و آموزشی آسان است. در هتل استقلال چشم انداز خوبی به شهر و کوه ها خواهید داشت و تا بام تهران و تله کابین توچال هم که راهی نیست.

منبع: http://pintapin.com

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “استقلال هتلی مهم در ایران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی