Call Us

هتل بوتیک تلفیقی از معماری کهن تبریز

هتل بوتیک تلفیقی از معماری کهن تبریز
هتل بوتیک تلفیقی از معماری کهن تبریز
هتل بوتیک تلفیقی از معماری کهن تبریز

معاون سیاحت اداره‌کل ارث فرهنگی آذربایجان‌شرقی گفت: پاره ای از خانه‌های قدیمی بعد از طی مراتب اداری جهت حفظ نسج بافته بااهمیت به یاد ماندنی و کارکرد سفر به هتل بوتیک تحول می شود. احمد حمزه‌زاده راجع به حساب کمبود هتل و رستوران در سطح شهر تبریز بیان کرد: این فصل تنها به نشانه ها كارها تالیفات تاریخی انحصاری باب نیست، ما در سطح استان یک سری کمبودهایی داریم. در ادامه در مطلب هتل های تبریز در مورد هتل بوتیک تلفیقی از معماری کهن تبریز بیشتر می گوییم.

هتل بوتیک تلفیقی از معماری کهن تبریز

وی افزود: در حال مجهز طی مجوزهای صادر شده، هتل‌هایی در حال تاسیس است و بی شک پسین در اصل هتل و مهمانخانه کمبود نخواهیم داشت.حمزه‌ فرزندان با اقرار اینکه ۲۸ هتل در دو سال بعدی وا كردن می‌شود، تاکید کرد: ۲۸ هتل در حال پیدایش بوده که در دو سال مستقبل لایق بازگشایی و بهره‌برداری خواهند بود و ۲۵ هتل نیز جواز ایجاد گرفته‌ و در حال طی پایه ها مستخدم بابت احداث هستند.

معاون سیاحت اداره‌کل ارثیه فرهنگی آذربایجان‌شرقی افزود: این ۲۸ هتلی که بازگشایی می شوند، نزدیک سه هزاردستان و ۵۰۰ تخت به تخت‌های نمونه و غیراستاندارد هتل داری‌ها اضافه می‌کند و در درجه‌های یكسان که سه آرتیست چهار ستاره و پنج هنرپیشه خواهند بود.

این نیت سرود اجیره خوار با عرض آشكار اینکه هتل بوتیک هتل‌های بااهمیت به یاد ماندنی با دكوراسیون و سنتی هستند، گفت: اخیرا این تم در شورای شهر تصویب شده شده و  هم در ورقه شناسایی رای سیاهه باژ محلی بلدیه هم آمده که خانه‌های كهن و کلا بناهای كهن اعم از حمام‌ها و خانه‌ها تبدل کاربری ذایع کنند.وی بیان کرد: وصی تاسیس این هتل‌ها و رستوران‌های كهن و مدرن متروكات فرهنگی خواهد بود منتهی از ارگان‌های اخری نیز استخبار می‌شود.

معاون گردش جهانگردی اداره‌کل ارثیه فرهنگی آذربایجان‌شرقی گفت: اگر خلق هتل در تو ثغور شهر ابداع شود الگو آن به بلدیه می‌رود، بلدیه بعد از تحقیق و کنترل نقشه‌ها را به ارثیه فرهنگی می‌فرستد و این رسم هم پاسپورت ساخت صادر می‌کند.حمزه‌ زاده با افشا اینکه نزدیک بر۱۲۰ میلیارد تومان تسهیلات بر تیمچه صندوق‌ها پذیرفته شده شده، اعتراف کرد: طرح ها به بانک آشنا كردن شده‌ تا در تکمیل پروژه از تسهیلات بانکی آن استعمال کنند.

هتل بوتیک تلفیقی از معماری کهن تبریز

وی در جواب اجابت به این استخبار که هتل‌های در حال تاسیس چه زمانی به بهره‌برداری می‌رسند، افزود: طبق گاه دستگیر این هتل‌ها در پایان سال ۹۸ به عبدالجنه برداری می رسند.معاون تماشا اداره‌کل متروكات فرهنگی آذربایجان‌شرقی بقا داد: هتل‌هایی که در سال ۹۷ به بخت برداری می‌رسد، از كل هتل آزادی، هتل چهار ستاره‌ای که در جاده ائل گولی در حال خلق است.وی افزود: سه هتل پنج ستاره، سه عیب پوش و افشاگر و چهار آكتور در جلفا، هتل چهار ستاره در شهر بناب، یک هتل در زعیم شهر و یک هتل در اسکو و سیه رود و پس مانده نیز در سال ۹۸ به قسمت بختك برداری خواهند رسید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هتل بوتیک تلفیقی از معماری کهن تبریز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه‌های اخیر شما

تورهای ویژه پیشنهادی